SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobicie bicepsów?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4143

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
Cześć.

Ostatnio na siłke przyszedł taki jeden człek- rom(cygan mówiąc mniej ładnie). I on ma powyzej 200cm wzrostu przy wadze około 140kg. Jest na prawde wielki, nie ma rzeźby, ale mase i siłe ogromną! Zaczął ćwiczyć i robił coś co nazwał "dobiciem biców". On ćwiczył podobno z jakimś kulturystą zawodowym - Szczotką lub Słodkiewiczem.
Robił coś takiego:
uginanie ze sztangielkami - 4x12 (27kg jedna sztangielka)
uginanie na sztangdze łamanej - 3x10 (około 40kg)
uginanie ze sztangą chwytem młotkowym - 3x12 (40kg)
uginanie na wyciągu z uchwytem V - 3x10 (27kg)

i coś tam jeszcze. Ja robie podobnie ale mniej ćwiczeń, mówił ze to dobry sposób aby dpoakować bice maxymalnie. Czy tak jest?

Unikaj sterydów, bądź czysty!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
Właśnie o tego.
dzięki Mawashi za fotki.
On jest ogromny a nawet większy.
Pierwsza fotka z "Daredavil" a druga z "Zielona mila"

Unikaj sterydów, bądź czysty!
Kliknij na "czytelnik działu" pod moją wypowiedzią a bede ci wdzięczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
nie liczy sie ilosc cwiczen tylko jakosc, mogą wystarczyc 2 ćwiczenia by porządnie domęczyc biecepsy, dobijanie nie jest najlepsze dla początkujących

Życie jest za krótkie by być małym.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Nie patrz jak cwicza inni tylko dowiedz sie jak powinienes cwiczyc > TY <
No chyba ze tez masz 2 m wzrostu i 140 kg wagi i cwiczyles juz z zawodowcami, a za toba dekada treniongow.


Pozdrawiam,
Mawashi

**Moderator Działu Trening**
I tak jak u Michaila : "KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM"

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
nie no Mawashi, ja nie chce tak ćwiczyć.
Tylko się pytam czy to dobre dla mięśni.

Ten gość ćwiczy już około 12lat.
Nie jest gruby! Ma dobrze widoczne mięsnie ale i troszke tłuszczu, wygląda podobnie do tego aktora co grał w "Zielona mila" i "Król skorpion"

Unikaj sterydów, bądź czysty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
peniw jego staz jest nie maly i on moze sobie pozwolic na takie cwiczenia. oczywiscie ze te ciwczenia sa jak najbardziej dobre

ZaCzYnAmY AtAk Na MaSe

" JAK NOWO NARODZONY "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Dla zaawansownaego z dodatkowymi predyspozycjami genetycznymi to nawet jedyne rozwiazanie zeby pobudzic miesnie do wzrostu, dla poczatkujacego i nawet sredniozaawansowanego moze okazac sie bardzo niekozystne w skutkach.

Pozdrawiam,
Mawashi

**Moderator Działu Trening**
I tak jak u Michaila : "KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM"

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 137 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2237
ten co gral w Krolu Skorpionie to nikt inny jak The Rock zapasnik z amerykanskiej federacji WWE.Ma ponad 190 cm i wazy okolo 118 kg!!
pozdro

Believe The Hype!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
Dzięki Mawashi!

PS: Chodzi mi o tego murzyna a nie tego zapaśnika.
Ten murzyn jest ogromny.

Unikaj sterydów, bądź czysty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
ten ?

Pozdrawiam,
Mawashi

**Moderator Działu Trening**
I tak jak u Michaila : "KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM"


Zmieniony przez - Mawashi w dniu 2004-01-26 09:26:06

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319


.

Pozdrawiam,
Mawashi

**Moderator Działu Trening**
I tak jak u Michaila : "KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM"

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319


.

Pozdrawiam,
Mawashi

**Moderator Działu Trening**
I tak jak u Michaila : "KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM"

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podciąganie

Następny temat

Biceps i triceps?

WHEY premium