SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobór treningu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2569
Wiek: 23 lata
Wzrost: 182
Waga: 87kg


Koledzy mam problem poniewaz nie moge znalezc odpowiedniego treningu do mojej sytuacji.
Dodam iz jestem po redukcji zleciałem 15kg głownie przez diete i interwały. Chciałbym trenowac na silowni 2 razy w tygodniu myslę iz byłby najlepszy trening obwodowy. Celem jest spalenie tkanki tluszczowej i polepszenie definicji miesniowej. 2x w tygodniu mam trenongi bokserskie do tego chciałbym wznowic treningi interwałowe no i brakuje mi wybór treningu na siłowni... Czy ktos ma jakiś pomysł?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
act nie raczej.

piszesz, ze nie możesz trenować 2x w ciągu dnia...

jednakże polecałbym sie zastanowić nad dwoma treningami w jakieś dni, lecz niekoniecznie siłowe- np. wraz z interwałami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1083
Hm, ja osobiscie mam sytuacje powiedzmy podobna, tyle ze trenuje judo 3x w tygodniu (czasem 4 czy 5, ale z reguly 3) i 3 x siłownia.
Na siłowni robie po prostu trening siłowy, oparty na cwiczeniach podstawowych, WL, MC, siady, zarzut siłowy itp.
Moze w tym kierunku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2569
zalezy mi na spaleniu tkanki i poprawieniu jakosci miesnia wiec taki trening raczej odpada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2569
moze jakis fbw lub act?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2569
nikt nie pomoze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7452
generalnie właśnie takie ćwiczenia jak Workis Ci podał są najbardziej do tego odpowiednie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2569
nie dam niestety przez 2 treningi na silowni obskoczys wszystkich grup miesniowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Dasz rade, ale powiedz tylko w jakie dni mozesz trenowac oraz czy znalazlbys czas 2x w ciagu dnia na krotki 12 minutowy trening ;)

Poza tym weekend jeszcze zostaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2569
wtorki i piątki mam treningi boksu, a reszte dni chce własnie wypełnic interwałami i siłownia. Hmmm a jaką masz propozycje;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
podzielona sesja na 2 w ciagu dnia.
Jedna rano druga wieczorem LUB jedna sesja w odstepie 3h od drugiej - krotka praca, ale zawsze efektywna za przyklad niech posluzy grzbiet:

1 sesja: Martwy ciag wysokoobjetosciowo
2 sesja: gora grzbietu

Kazdy trening max efektywnosci - zawsze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odwieczny problem - metoda treningu

Następny temat

super siła i super masa wg arnolda

WHEY premium