SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobór treningu...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5965
Chcialbym abyscie mi pomogli w sprawie dni treningowych. Cwicze 1,5 roku reszta w profilu. Najpierw jechałem 6 razy w tygodniu:

Pon - klatka + kaptury
Wt - bic + tric
Sro - barki + plecy
Czw - klatka + kaptury
Pia - bic + tric
So - barki + plecy
Nie - wolne

Od niedawna zacząłem 3 razy w tygodniu:

Pn - klatka
Wt - wolne
Sro - bic + tric
Czw - wolne
Pt - barki + plecy
So i Nie - wolne

Pytanie do was ktory z tych treningow ma wiekszy sens?? Co mam zmienic?? Cel: masa + sila. Oczywiscie brzuch cwicze co drugi dzien a przedramie od czasu do czasu...

Psy od ludzi różnią się jedną podstawową zasadą - liżą dupę tylko sobie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5965
Wiem ze przeladowalem dlatego pytam was specjalistow...
A dieta jest ale rzeczywiscie slaba tzn staram sie przestrzegac glownych zasad diety staram sie tez przelamywac swoje zapotrzebowanie kcal...

Psy od ludzi różnią się jedną podstawową zasadą - liżą dupę tylko sobie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Patrzac na twoj profil to mysle ze 3 treningi w tygodniu bedzie o wiele lepszym rozwiazaniem
A gdzie trening nog ?? Tylko nie pisze, ze cwiczysz biegi i nie musisz trenowac tej partii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11462
Po pierwsze to skoro twój staż to 1,5 roku to powinieneś napisać ten temat w dziale dla początkujących. Ale niech już będzie.

Po drugie to pierwszy rozkład grup mięśniowych nie do przyjęcia, przez cały czas byłeś w błędzie że jest git.

Po trzecie drugi rozkład jest lepszy ale tez do niczego. TYm bardziej dla początkującego. Kiepska regeneracja no i gdzie masz nogi? Trenuj standardowo:

Pon - Klatka, Tricepsy
Wt - Wolne
Śr - Plecy, Bicepsy
Czw - Wolne
Pt - Nogi, Barki
Sob - Wolne
Nd - Wolne

I jeszcze jedno

Pytanie do was ktory z tych treningow ma wiekszy sens?? Co mam zmienic?? Cel: masa + sila. Oczywiscie brzuch cwicze co drugi dzien a przedramie od czasu do czasu...

Co do sensu obu to już wiesz. Cel osiągniesz raczej poprzez dostosowanie samych ćwiczeń, obciążeń, ilości powtórzeń itd. niż poprzez sam podział tygodnia. Brzuch ćwicz dwa razy w tygodniu ze średnią intensywnością, we wtorek i czwartek a przedramię nie "od czasu do czasu" tylko co najmniej (ostro) raz w tygodniu w dzień którym robisz biceps. Nie zapominaj też o łydkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5965
Problem w tym ze nog nie cwicze bo kolana mnie papiepszaja...

Psy od ludzi różnią się jedną podstawową zasadą - liżą dupę tylko sobie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11462
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5965
Znaczy sie stawy mnie niekiedy bola nie chce ich katowac. Nie myslcie ze cwicze biegi tylko po prostu jestem dobry i jezdze na zawody...

Psy od ludzi różnią się jedną podstawową zasadą - liżą dupę tylko sobie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
To tez zaden argument jak jest zle to do lekarza i tylko czasowa reygnacja z treningu nog. jeśli jest to tylko lekki dyskomfort to odpowiedni ciezar i jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5965
Aha czy to jest tak wazne aby zmieniac klata + kaptury na klata + triceps wiem ze to drugie lepsze ale moj trenig jest przez ze mnie bardziej sprawdzony

Psy od ludzi różnią się jedną podstawową zasadą - liżą dupę tylko sobie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
W twoim przypadku nawet bardzo wazne. Reszta przeczytaj uwaznie co naisales a zrozumiesz , ze przeczysz sam sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5965
ok narazie dzieki przemysle wasze rady...

Psy od ludzi różnią się jedną podstawową zasadą - liżą dupę tylko sobie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
trening o mniejszej częstotliwości 3-4 razy w tyg., nogi -jeżeli to możliwe tylko- powinienes ćwiczyć, unikając duzych ciężarów i ćwiczeń w których odczuwasz bol czy pewnego rodzaju dyskomfort.
sądzą z wyglądu twojej sylwetki to głównym problemem był przeladowany raczej trening a także z pewnścia slaba dieta/jeśli wogóle/?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST + Trening na klate razem?

Następny temat

dobry trening?

Wiecej