SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobór suplementu przy pracy fizycznej !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8545
witam
Mój problem polega na tym ,że w ciągu dnia pracuje przy remoncie domu i na treningu brak mi chęci i siły :(
Dietę trzymam więc masa nie spada ale za to siła leci w dół...
W tym własnie problem :(
zastanawiam się nad kupnem jakiegoś supla z tribulusem np.Tribuseron 90-Olimp lub TestostroGrow 2 HP-Ultimate ...a może coś innego - doradźcie :(
Czy taki tribulus da jakieś rezultaty?? Jest sens w to inwestować ???
dodam ,że biorę przed treningiem i po BCAA a także Animal PAKA i białko na noc i po treningu

z góry dzięki za pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 914 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5938
zostań przy tym zestawie co jesteś a tribulusy Sobie odpuść. Przy twoim wieku nie odczujesz ich działania, zalecane po 26 roku życia
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6505
ale pracujesz przy tym remoncie 13.18, a Ty na forum siedzisz

"Krwi własnej nie szczędzić! tak mi dopomóż Bóg..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8545
dzisiaj mam wolne bo tynkarze nie przyszli :)
Ale wracając do tematu to warto kupować czy nie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6505
dokup puche Deca Stack(mam zamiar go wnet zakupić).. musi Cie pobudzić i dodać Ci energi bierze się go tylko w dni treningowe tzn, że ma powera chociaż przeze mnie nie był sprawdzany..
Brałem natomiast Horse Powera i go gorąco polecam Daje kopa na treningu i pobudza.. uzyskałem duży przyrost siły, poprawiłem rzeźbe.. mniej przybyło na masie ale taką miałem diete

Zmieniony przez - MuSZkA_86 w dniu 2008-09-04 19:45:25

"Krwi własnej nie szczędzić! tak mi dopomóż Bóg..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8545
ale w teym Deca Stack to jest coś kreatyny bo mam zamiar zrobić sobie cykl pod koniec października NOX Pump +Green Magnitde wiec jak ma kreatynę to odpada
A coś z tribulusem to zły pomysł???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6505
poczytaj o tym:
https://www.sfd.pl/Tribulus_terestris_-_niezłe_ziółko_wyniki_badań_dla_zainteresowanych-t379994.html 

tribulusa odradzam, zwlaszcza ze jestes jeszcze za mlody..

no Deca Stac jak i Hp maja kreatyne ale nie wiem co Ci przeszkadza kreatyna.. zjesz jedna puche i bedziesz mial jeszcze miesiac przerwy i zrobisz sobie ten cykl pod koniec pazdziernika.. chyba ze kasy nie masz.. a energi napewno Ci doda po wyczerpujacej robocie..

"Krwi własnej nie szczędzić! tak mi dopomóż Bóg..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8545
dzięki za info i po rade :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

łączenie

Następny temat

no xplode czy naNO Vapor ?

Wiecej