SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobór suplementów na redukcję

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 645
Witam,

Do opracowanej diety i planu treningowego chcę dołączyć suplement/-y, które mogłyby mi pomóc w redukcji. Trenuję od trzech miesięcy (wcześniej tylko 6 miesięcy i kilka lat przerwy), jednak z racji obowiązków służbowych nieco zaniedbałem tą kwestię w ostatnich dniach, ale chcę wrócić ze zdwojoną motywacją.

Przez ten czas udało mi się zejść z ok. 100 kg do 95 kg (niewiele, ale zawsze coś). Nie zależy mi na chwilę obecną wynikach siłowych bądź rzeźbie. Priorytetem jest pozbycie się "ponadprogramowych" 10 kg, bowiem chciałbym dojść do docelowej wagi - 85 kg. Wtedy pomyślimy co dalej z tym fantem :)

Mam 23 lata, waga 95 kg, wzrost 185 cm.

Zastanawiałem się nad zastosowaniem spalacza bądź spalacza + kreatyny (przeglądałem temat o takim połączeniu w tym dziale). Boję się tylko nadmiernej potliwości po zastosowaniu spalacza (i tak jest niemała w moim przypadku), więc może odpuściłbym najskuteczniejsze, a zarazem najmocniejsze suplementy.

Z góry dziękuję za pomoc!

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
jak sie boisz potliwosci, to nie bierz termogenikow. bo niestety jak masz tendencje, bedzie wzmagalo pocenie na pewno

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 645
W takim wypadku absolutnie wykluczam zastosowanie termogeników. Jakie suplementy możecie polecić z pozostałych grup spalaczy? Plus ewentualnie ta kreatyna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 658 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7390
Zmieniony przez - PiotrG w dniu 2014-07-16 09:56:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24734
Nie ma chyba takich supli bo każdy spalacz wpływa na termogeneze czyli potliwość bo to głowny sposób w jaki przyspiesza on spalanie tłuszczu , podnosząc nam temperature musimy spalać tłuszcz by ją utrzymać ale przy okazji zalewamy się potem. Ew bierz tylko przed siłownią, np jak masz niski BF to Yohimbina, która tez powoduje potliwość ale sama czysta to nie aż tak bardzo (przynajmniej u mnie) .


Zmieniony przez - Vaadeer w dniu 2014-07-16 10:11:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
chyba, ze cos z pokroju lipolitykow...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
ale potliwość wystąpi po zażyciu, wiec i tak na treningu się spocisz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 645
Trenuję w godzinach wieczornych w domowej siłowni, więc wzmożona potliwość po zażyciu spalacza nie będzie przeszkodą, jeśli nie będzie miało to większego przełożenia na kolejny dzień, bo gdyby miała ona wzrosnąć to nie byłoby już tak różowo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
Ogolnie na redukcji moze byc zwiekszona potliwosc ze wzgledy na rozkrecony metabolizm

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 61 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3242
Proponuję ci dać sobie spokój ze spalaczami (oczywiście mowa o legalnych suplach), zdecydowanie szkoda na to kasy, jak masz dietę i trenujesz to w 100% wystarczy ci do redukcji na poziomie amatorskim, chyba że odczuwasz potrzebę zasilenia kabzy producentów suplementów - wtedy prosze bardzo - bo to moim zdaniem jedyny efekt jaki uzyskasz : )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Izolat

Następny temat

Pytanko odnośnie gainera.

Wiecej