SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobór staka kreatynowego i boostera przedtreningowego

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 102 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6619
Witam!

1 .WIEK: 28 lat

2 .WAGA: 86 kg

3 .WZROST: 185 cm

4 .WYMIARY:
-Biceps: 40 cm
-Klata: ok 118 cm
-Udo: 62 cm
-Talia: 86 cm

5 .STAZ NA SILOWNI: w sumie 5 lat

6 .CEL SUPLEMENTACJI: masa (maksymalnie sucha masa)

7 .DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: mono (kilka cykli), Storm, Shock Therapy, Dyma Burn i jeszcze kilka

8 .KWOTA KTÓRA MOGE PRZEZNACZYĆ NA SUPLEMENTY/ODŻYWKI: do 300zł

9 .POZIOM BF% : waga mówi że około 13%

10 .TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): tendencja do tycia więc o dietę muszę bardzo dbać

11 .WYNIKI SILOWE: raczej nie robię maksów więc nie wiem do końca

12 . Czy masz dietę? Tak (staram się jak tylko mogę )


Jak w temacie potrzebuje rady dotyczącej doboru stacka kreatynowego i boostera przedtreningowego. Chciałbym się dowiedzieć czym obecnie warto się zainteresować z punktu widzenia działania i efektów. Proszę o pomoc w doborze odpowiedniego połączenia supli. Mam za sobą kilka cykli na mono i jeden na Storm i Shock Therapy.
Jeśli chodzi o cenę to nie gra ona zbytniej roli, ale bez przesady

Z góry dzięki za pomoc!!!

Pozdrawiam!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
https://sklep.sfd.pl/Vpx_NO_Shotgun_MHF-1-opis25629.html - to jako przedtreningowka
https://sklep.sfd.pl/Controlled_Labs_Green_MAGnitude-opis1580.html -to jako stack potreningowy
+ jak chcesz/potrzebujesz witaminy/o3/zma/bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j/w
Albo wszystko z Controlled labs tj
White flood + Green Magnitude
+ podstawy.
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3276
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
ogłoszenia o sprzedaży są nie na miejscu w tym dziale
masz dział targowisko do tego typu ogłoszeń
zdr

Zmieniony przez - giecik w dniu 2011-10-05 20:30:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
dogadujcie sie juz na pw bo tutaj nie targowisko ok;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3276
Przepraszam. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
spoko, tym razem wybaczymy.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 102 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6619
Popatrzyłem sobie trochę na suple o których pisaliście i tak mnie zastanawia czy ten Green Magnitude będzie lepszy od Storma? Pytam gdyż w składzie jest mniej form kreatyn.

Chciałbym prostej odpowiedzi od ludzi którzy brali i jedno i drugie i mają porównanie.

Z góry dzięki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
wiecej nie znaczy lepiej
brałem oba
imo GM
zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
j/w
juz niejednokrotnie super stacki przygrywaly z mono

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestaw Boster,Stek,Kreatyna jab jak dawkowac

Następny temat

Suple - porada

WHEY premium