SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do znawcow i wymiataczy. HMG,HCG, Clomi jak??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
Schodze z dlugiego 20 tyg cyklu na:
cypku
trenie
boldo
prop
masteron


Caly czas walcze nad ulozeniem odbloku.
Ostanie 3 tyg wbijam hcg 1000iue2d
Bede mial niebawem 3 paczki hmg !!
Jak to wbic i kiedy po tym clom czy tez w trakciE??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
ja specem nie jestem ale bralem troche hmg wiec cos moze uloze :)hmg 75 czy 150 3 paczki malo ale lepsze niz nic
napisz 2 ostatnie tyg cyklu

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 511 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2654
hCG bierze sie na cyklu wtedy ci jajka pracuja caly czas, potem jak walisz takimi konskimi dawkami komorki robiace test moga sie stac malo czule na LH hormon pobudzajacy je

sporo robi odbloki tak potem sie dziwia ze kilka tygodni po cyklu nie chce im stanac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
prop 50mge2d ostatni tydzinen 50 mge3d
masteron 100mge2d
pregnyl 100iue2d

W ppnidzialek zaczynam ostanie 2 tyg.
Zalezy mi zeby jak najszybciej zaczyc wbijac hmg (nie spodziewalem sie ze w ogole bede mial dostep do tego ) a musze zdazyc z odblokiem przed urlopem wiec nie chce tego wydluzac.
Moge zaczac wbijac hmg pod koniec brania testa?? Ztego co czytalem Jordan robil takie akce...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
Agafka do czego zmierzasz bo nie kminie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
Hmg 150 razy 3 paczki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
ostatni prop zaczynasz hmg 75iu pon sro pia przez 2 tyg do tego przybijasz hcg 2 razy w tyg 2000iu clomid po ostatnim hmg

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
hmg w dniu propa czy dwa dni po??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
a i czy mooge mieszac hmg i hcg w jednej pompce??
chyba nie ma przeciwskazan...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Jakie opinie o hmg w porownaniu do samego hcg? Warte swej ceny? Chodzi mi o wasze odczucia, nie o mechanizm dzialania, ze powiedzmy lepszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
nie wiem nie mieszalem bo do hmg uzywalem org rozpuszczalnik a hcg z woda
odczucia duzo lepsze, jadra szybciej wracaja do rozmiarow lepsze samopoczucie jesli masz pieniadze i okazje wziasc to bez zastanawiania bym to bral zreszta ja zawsze uzywam

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl do sprawdzenia

Następny temat

Cykl a słabe badania...

WHEY premium