SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do tych, którym rodzice zabraniają brać odżywki...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20226

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Cichy-Figa z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 77015
A napewno jest ich wielu...
Wiem, ze w internecie jest sporo artow o nieszkodliwosci odzywek, ale to co wydrukowane nie ma pewnie tak wysokiej wiarygodnosci jak material z gazety. Dlatego informuje, ze w tym wrzesniowym wydaniu "Kulturystyki i Fitness - Spor Dla wszystkich" Jest art. "Mamo! Kup mi odżywkę!" Na stronie 49...
Moze komus pomoze
Pozdr.

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 744
Ja mam 16 lat i na początku do odżywek rodziców nie mogłem przekonać.Było,że to sterydy,że rozwalisz żołądek i trzustkę a to,że dostaniesz syfu na twarzy.Wziąłem ułożyłem sobie dietę i trening i kupiłem odżywki i na początku po przyniesieniu do domu było,że po co ja to kupiłem,że wszystko sobie rozwalę itp.Chodziłem na siłownię 3 razy w tygodniu i miałem dietę i brałem odżywki cały czas.Rosłem w oczach ale rodzice dalej marudzili swoje a skutków ubocznych nie było wcale.Pewnego dnia przed treningiem zjadłem posiłek przedtreningowy i zaczynam pić gainera i idzie tata i się dziwnie na mnie spojrzał aż się zachłysnąłem i się wykaszlałem zdrowo i tata do mnie mówi już i widzisz już to źle na ciebie wpływa bo się dławisz a ja mówię,że to dlatego bo dziwnie na mnie spojrzałeś.Gdy się skończyły pierwsze odżywki poćwiczyłem trochę na sucho(około 2 miesiące) i poszedłem do sklepu po odżywki.Tym razem kupiłem 2kg białka,14kg gainera,kilogram kreatyny i booster pompujący tlenek azotu.Jak to tata zobaczył to mówił,że nie minie miesiąc a ja będę miał rozwaloną wątrobę i trzustkę.Minął miesiąc no i tata nadal poddenerwowany chodzi a ja mówię ubieraj się idziemy na badania wątroby i trzustki zrobić żebyś zobaczył,że wszystko jest dobrze.Poszliśmy tak 3 razy i wszystko było zawsze dobrze i teraz mogę kupować ile czego chcę a tata zadowolony,że przynajmniej nie palę papierosów jak inni u mnie w gimnazjum :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 12853 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43234
Cichy-Figa sog dla ciebie może komuś się przyda mi tam nie zabraniają tylko kasy mi niedają ale jak mam to niemam problemu
no wsumnie już niedługo bede pełnoletni

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 216 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2904
hmm odżywki ?
w zasadzie to patrzą się krzywo ale jakoś to przełykają :)
daj artykuł "Mamo daj na kox" to wykupie abonament i tez dostaniesz SOGa
PS: żarcik ale nie mogłem się powstrzymać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11256
a ile teraz kosztuje ta gazetka?

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 77015
7 zetka i fajnie info tam macie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10973 Napisanych postów 50342 Wiek 28 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
uhhh,nic nie pomoże artykuł w gazecie. rodzice mają teorię że to firmy które produkują odzywki piszą te arty albo płacą za ich pisanie...ale białko serwatki twardo biorę,przed snem więc oni wtedy śpią na szczęście. z moich doświadczeń wynika że rodzice to mało pojętny rozmówca w kwestii siłowni.np. mój ojciec uważa że 3 razy w tygodniu na siłowni po 45 minut to w ogóle jest nic i że prawdziwi kulturyści ćwiczą całymi dniami...i nic do nich nie dociera ża jak panna wyciska własną wagę na klatkę to jest już jakieś osiągnięcie:( /sorry,no musiałam się wyżalić bo nie mogę już ich słuchać/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1907 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35840
he he pozyteczne sog

a co do tego treningu to ja cwicze 3x w tygodniu po 2 godziny,
nie za duzo (chodzi o czas jednego treningu)?? od ponad roku cwicze

http://www.sfd.pl/-t301411.html
http://www.sfd.pl/search.asp <--odpowiedź na wszystkie Twoje pytania
http://www.sfd.pl/temat195089/  <--najlepszy program antyspamowy
<<< AKCJA "STOP SPAMOWI NA SFD.PL" - PRZYŁĄCZ SIĘ!!! >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Troche sporo. Radze zmniejszyc czas treningu do godziny - max 1,5. Moze lepiej rozlozyc treningi na 4 po 45 minut?

Laura W sumie masz racje. Ale rodzice sa rozni. Mysle, ze nie wszyscy maja tak ograniczony punkt widzenia w tych sprawach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Ale ja jestem opozniony Przecie ten post mial byc w dziale z suplami
PRzez ta nazwe SUplementacji pomylilo mi sie.
Musze przeniesc..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36062
Extra!!!musze moim starym to pokazać może wreszcie zmienią zdanie i pozwolą mi na co nieco %)..
Podobno ma być to cykl artykułów - następny - "Mamo kup mi testa i decie"
a potem "Mamo kup mi synthol" %)

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8832
tak w temacie ......
mialem wczoraj ( niedziela godz 19...) telefon
dzwoni jakas pani z glosu troszke starsza
i straszliwue stekajac zaczyna mnie pytac czy ja sprzedaje produkt l-karnityna liquid z firmy ultimate nutrition
po czym przerazliwie krzyczac opowiada mi ze znalazla u syna w szafce , a jego nie ma ze on nie moze sam tego kupowac , a oni na chleb nie maja , ze jak przeczytala sklad dostała wysypki ze strachu co to za chemia i ona chce mi to przywiezc oddac.............
aha , butelka byla otwarta .........
buty mi spadly .
i tyle .
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomóżcie !! mam problem z odżywkami

Następny temat

ile gram np. extensora moze sie........

nutloveb