SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do oceny - Klika pytań

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 745
Siemka, jestem nowy na forum.
Ćwiczę od 2 lat, przeważnie w domu zbudowałem swoje małe zacisze, Prosta ławeczka, dwie hantle, gryf łamany, gryf prosty obciążenie 60kg, w zupełności mi wystarczy. Do tego dorzucam dziennie wieczorem 100 pompeczek taki nawyk już weszło w krew :) bez tego nie zasnę jak nie nabije lekko pompy.
od dwóch miesięcy lecę Splitem. Z dietą słabo, nie jestem w stanie utrzymać. Jedyna odżywka to Mutant Mass. która stosuję od miesiąca
Fotek z przed nie posiadam, ale zaczynałem mają Biceps 30. Klatka 94.
Na dzień dzisiejszy Biceps 36, klatka 104. Waga 80 kg Wiek 19 Lat.
Może przyrosty nie są mega ponieważ sporo olałem sobie a między czasie wolałem kopać piłkę, ale z piłką skończyłem w tym roku i nie zamierzam wracać do tego sportu.
Wiem że podstawą podstaw jest dieta, ale nie jestem w stanie jej utrzymać na co dzień, Praca, obowiązki. Nie jestem w stanie tego dopilnować być może jestem jeszcze gówniarzem :). Ale wolę chociaż robić to niż, chodzić jak rówieśnicy co weekend po klubach czy siobrać piwko w plenerku bo przecież ciepło. Nie ten typ człowieka ze mnie. Nie wiem czy genetyka ma coś wspólnego z tym ale chciałbym chyba zdobyć większą masę. Mój ojciec Chudy patyk 197 ale nigdy go to nie interesowało i nie lubił wysiłku, Mój wzrost 178. Ale głównie tłuszcz lubi mi się odkładać na tyłku i udach. Udo 58 :) W pasie 86. Ale omijam Fast food, nie jadam śmieciowego jedzenia, omijam nadmiaru tłuszczu. Staram się być Fit jak najbardziej. 3 posiłki dziennie zjem a po treningu stosuje Gainer.

Co sądzicie o mojej sylwetce, proszę fachowców o opinię.





Więcej fotek Jutro :)





Zmieniony przez - Bart.x w dniu 2019-06-14 23:11:57
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
Dieta to żaden problem wystarczy chcieć
A fotki wstaw normalne to forum sportowe nie sweet focie na FB

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 745
Tu widać może coś więcej ? Fotki robione są zaraz po treningu.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
Nie wygląda to źle ,brzuch lekko podlany ale jak na masę to do przyjęcia
Co z nogami ??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 745
Nogi jak z waty niestety na tyłku również najbardziej się odlewa, zdjęcia wstawię, lecz jak w domowych warunkach przy ograniczonym sprzęcie robić nogi ?
wykroki z hantlami, przysiady z sztangą ?


Zmieniony przez - Bart.x w dniu 2019-06-21 00:02:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33055 Napisanych postów 23153 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278022
Bart.x
Nogi jak z waty niestety na tyłku również najbardziej się odlewa, zdjęcia wstawię, lecz jak w domowych warunkach przy ograniczonym sprzęcie robić nogi ?
wykroki z hantlami, przysiady z sztangą ?




Zmieniony przez - Bart.x w dniu 2019-06-21 00:02:12


W domu możesz dużo zrobić - sam ćwiczę tylko w domu , nogi niestety mam słabsze bo z racji mocno rozwalonego kolana 7 lat nie mam możliwości katować nóg.

W domu możesz śmiało robić Wykroki, zakroki , siady przednie i tylne, syzyfki, żurawie, zbieranie grzybków, siad bułgarski , wspiętki na palcach , unoszenie hantla leżąc ( dwugłowe ) Hip trusty i bench presy na poślad. Itp Itd

Pamiętaj że dieta to klucz i najważniejszy składnik do robienia sylwetki

Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2019-06-21 06:02:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 745
Nogi podlane jak widać, przy spięciu czuć jak uda są twarde, ale tyłeczkiem mogę machać jak laska na wybiegu.








Zmieniony przez - Bart.x w dniu 2019-06-22 23:16:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Progres pleców

Następny temat

Porównanie sylwetek moich i kumpla

WHEY premium