SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do ocenki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2241

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 903 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18076
Moze byc takie połączenie :
Klatka + Triceps Pon
Barki + biceps wtor
Nogi + brzuch Srod
Motyl czwart
przerwa i od nowa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
"Moze byc takie połączenie :
Klatka + Triceps Pon JESZCZE OK
Barki + biceps wtor TU JUZ NIE OK, BO BARKI MASZ DZIEN PO KLATCE I TRICEPSIE TAKZE TU JUZ ODPADA...
Nogi + brzuch Srod TU JUZ NIE MA CO SIE ROZPISYWAC BO PLAN ZOSTAL ZDYSKWALIFIKOWANY WE WCZESNIEJSZEJ FAZIE
Motyl czwart
przerwa i od nowa " JAKA TA PRZERWA?

NO I TAK W OGOLE, TO 4 DNI TRENINGU POD RZAD TO CALKOWICIE BEZ SENSU...
2 DNI POD RZAD TO MAX TWOICH MOZLIWOSCI O ILE NIE JESTES ZAWODOWCEM

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 903 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18076
jakie jest najlepsze połaczenie twoim zdaniem . zawodowcem nie jestem ćwicze jedynie 4 lata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
mozesz mi napisac jakie byly twoje ostatnie rozklady?

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 903 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18076
Wiec ćwiczyłem plaenem z gazetki bodajze radka słodkiewicza
Ponie: Klatka
Wtorek: Biceps i triceps
Sroda wolne
Czwartek: bareczki
Piatek : Nogi
sobota : najszerszy
niedziela : wolne

wykonywałem po 4 serie 15 , 12, 10,8,
efekty były dobre nie powiem ale czas juz cos zmienic bo zauwarzyłem ze od niedawna wogóle nie czuje sie juz "napompowany"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
i jeszcze jedna prosba....jeszcze jeden plan wstecz moglbys napisac? o ile pamietasz...

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 903 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18076
o bedzie problem bo troche to było bodajze takie połaczenie:
Pon : Klatka biceps
Wtorek: Plecki
Sroda : brzuch
Czwartek: bareczki
Piatek: triceps i znowu klatka
sobota i niedziela wolne
W 100% procentach nie pamietam tego planu ale jakos takie połaczenie to było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 903 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18076
jak znajde gdzies bo chyba miałem napsiane to zqaraz wrzuce sprostowanie jesli mozes zmi pomóc byłbym wdzieczny a sog juz leci do ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Cel treningu? Masa?

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 903 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18076
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Jesli zalezy Ci na zoptymalizowaniu swoich treningow i co najwazniejsze uzyskiwac jak najlepsze efekty to zapraszam do treningu cyklicznego - http://www.kulturystyka.pl/artykul120
Kazdy znajdzie cos dla siebie - przy Twoim stazu zapraszam do grupy III - masowej, dla kazdego ze stazem treningowym minimum 9-12 miesiecy (w Twoim wypadku duzo wiecej, ale nie szkodzi)
Zalozenia:
-budowa sylwetki o maksymalnie dużych gabarytach (adekwatnie do indywidualnych możliwości), przy jednoczesnej wysokiej jakości umięśnienia

-nauka i przyswajanie wiadomości z zakresu podstaw metodyki treningu i fizjologii wysiłku

-przygotowanie silnej-solidnej bazy wyjściowej do wieloletniego treningu sportów siłowych

https://www.sfd.pl/temat105065/strona1/

Jest juz 6 cykli dla tej grupy, zacznij od pierwszego - na pierwszej stronie. Kolejne znajdziesz wsrod postow dyskutujacych. Szukanie zajmie jakies 10 minut, ale naprawde warto (zapisz sobie gdzies ktory cykl jest na ktorej stronie, przykladowo cykl VI masz na 97 stronie tego tematu).

Zycze sukcesow.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ĆWICZENIA NA DOLNĄ CZĘŚĆ PLECÓW DO EKSPERTÓW(DOBRYCH)

Następny temat

Start x2

WHEY premium