SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do obliques ;-);-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




TRENINGI między posiłkiem 1 i 2, 2 i 3, 4 i 5

DObry dzień albo i Dobry wieczór :D:D

Postanowiłem sobie wziąść troche do serca twoją uwage, stąd też lekko poprawiłem Diete, Dodałem Białka i Kalori. (tak pewnie brakuje jeszcze troche kalori, no ale cóż :P - te kalorie na dole w dziennym zapotrzebowaniu nie są prawdziwe, jedynie B,W i T sie zgadzają :P)

Mogłabyś jeszcze raz ale po zmianie na to zerknać ??

I jeszcze pytanko, jeśli bym zamienił w ostatnim posiłku jogurt naturalny na jogurt naturlany z ziarnami zbóż jakby sie to miało do diety ??

TO jest chyba 50 Kalori więcej, i 13 węgli więcej.


Zmieniony przez - LeeJaedong w dniu 2009-12-20 23:10:28

Zmieniony przez - LeeJaedong w dniu 2009-12-20 23:13:42
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 576 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2926
sie wtracę: obli nie zaakceptuje lu petitkow jako posilek na pewno, no way w ogole, tak samo jak nie przejdzie posilek ostatni - zrob tam 100g twarogu poltlustego i oliwe, to wystarczy.
ponadto: posilek 1 - wywal to tluste mleko na jakies np. 0,5%, ale lepiej zastap je czyms wartosciowszym. czemu zamiast bialka w proszku nie chcesz na przyklad jajek? przeciez chba milej i zdowiej jest zjesc omlecik zamiast proszku ? i taniej :D
to mieso z piersi sobie rozloz na 2 razy po 100 gram lepiej Ci sie wchonie jak je bedziesz mial w dwoch posilkach - dorzuc do tego dobrych wegli i warzywek.
a! wyszczegolnij ktore posilki sa okolotreningowe - ulatwi to sprawe :)
mozesz mi zaufac:P ale jak nie chcesz, poczekaj na Obli, obawiam sie,ze potwierdzi moje slowa, hehe :) pozdro :D

http://www.sfd.pl/AGNES4869/_DZIENNIK_REKOMPOZYCJA_-t557488.html

http://www.sfd.pl/redukcja_w_ok.2_miesiace_z_66kg_na_60kg_/170cm_wzrostu-t654765.html

ZAZNACZAM: z gory dziekuje za oferty matrymonialne na maila;/ nie jestem na forum w tym celu!

sukces = wiara w siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wyszczegolnij ktore posilki sa okolotreningowe - ulatwi to sprawe :)
- jest wypisane u samej góry, ale ogolnie żeby było śmiesznie to są wszystkie :D:D:D:D

obli nie zaakceptuje lu petitkow jako posilek - owszem wiem że nie zaakceptuje, ale w wczesniejszym topikiem mówiłem że to jest póki co jedyny produkt po którym nie czuje głodu (po długim treningu na basenie, a probowalem juz naprawde dużo ) - są to same węglowodany, - ma niskie IG, ale TAK WIEM JEST TO CIASTKO!!

posilek 1 - wywal to tluste mleko na jakies np. 0,5%, - dyc to 0.5% to sama woda :D:D:D Ja tam kalori potrzebuje duużo :D tu są takie braki kaloryczne że łomatko

czemu zamiast bialka w proszku nie chcesz na przyklad jajek
bo bialko w proszku jest bardziej praktyczniejsze, tak jajka są zdrowsze, smaczniejsze, i tańsze, ale niestety dla mnie zabierają dużo czasu a tak proszek wymieszam z musli i szafa gra

mieso z piersi sobie rozloz na 2 razy po 100 gram
jak zjem 100gram tylko cycka, to będe chodzil kolejne 3 godizny głodny :D


myślałem jeszcze nad tym by zamiast musli w CIASTECZKUU :P z bananem dać jeszcze raz 130gram tuńczyka z 50gramami ryżu, gdyż mam potym troche mniejszego głoda niż po innych rzeczach - ale fakt napewno jest to zdrowsze :D:D

Dla porównania po basenie zjadam np. 100gram ryzu i 260 gram tućńzyka i dalej jestem głodny Tam jest poprostu masa kalori spalana

Zmieniony przez - LeeJaedong w dniu 2009-12-20 23:41:14

Zmieniony przez - LeeJaedong w dniu 2009-12-20 23:41:53

Zmieniony przez - LeeJaedong w dniu 2009-12-20 23:43:59

Zmieniony przez - LeeJaedong w dniu 2009-12-20 23:44:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
po co prosisz o sprawdzenie i korekte, skoro negujesz wszystko, co ktoś poprawia??? Zgadzam się z opiniami agnes4869 w każdym aspekcie. Dieta jest źle skomponowana i przyjmij to do wiadomości

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Tunczyk, to akurat kiepska opcja, po treningu... Wolowina, piers itd

Kocio2009, nikt Cie ciagle nie zbanowal, za nic nie wnoszace komentarze ???


Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-12-21 10:06:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Nie wiem co masz na mysli piszac tunczyk nie najlepsza opcja.Jezeli chodziło Tobie o to ze lepszy byłby świerzy łosos z grilla np 120 gram to sie zgodze ale jezeli stawiasz wołowine lub kurczaka nad ryba to nie masz pojecia o czym piszesz!Ryba jest najbardziej wartosciowym białkiem jakie mozemy dostarczyc do organizmu...

Jesli wiesz ze chcesz to zrobic,zrob to,tylko dobrze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli co IV posiłek:
50gram ryżu z tunczykiem 130 gram, zamienić na, ryz 50gram plus 100gram piersi z kuraka tak ?

Zmieniony przez - LeeJaedong w dniu 2009-12-23 20:36:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


O TAK ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5451
ja po treningu dałbym rzy bialy nie brozowy do 1 posilku dal jajka i orzechy wloskie i z ostatniego wywalibym ten jogurt tak jak ktos wczesniej pisal sam twarog i oliwa i tak a propos masz w dniu 3 razy trening:D MOGLBYS JASNIEJ NAP KIEDY JEST TRENING PRZED WEGLE ZLOZONE PO PROSTE TYLE Z MOJEJ STRONY POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ahm treningi, jest wymalowane na zdjęciu, sry wikesze sie nie dało już zrobić:P

Tylko jelen22, jak wrzuce do 1 posiłku orzeszki, to mi Kcal nie będą pasować uuoouu :D
No a jogurt w ostatnim posilku niestety musi zostać;/ bo inaczej twaroga nie przełkne sry;/ ewentulanie moge posluchać sie radom i zmenijszyć ilośc z 180 do 100gram.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brzunio oraz boczki nie pootrzeba wiele

Następny temat

Problem z brzuchem

WHEY premium