SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do którego posiłku dodac weglowodany i w jakiej ilosci?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 528
WIEK26
Waga 81
Wzrost 177

Skończyłem niedawno redukcje obecnie moja dieta wyglada tak jak na zdjeciu. Chce teraz podskoczyc troche z waga ale nie zalewając sie.
Tylko nie wiem czy w diecie jest wszysko ok czy ktos by coś zmienił. Mysle teraz zacząć dodawac weglowodany do ostatniego posiłku i co jakis czas podnosić kalorie o 100. Prosze o opinie badz jakies korekty.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 528
Trening 4 razy i 2 razy interwały po 20min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
Witam
Wstaw dietę do poprawy wg wskazówek :
https://www.sfd.pl/-t922822.html 
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Witam.

Dostosuj się do wskazówek powyżej - po czym będziemy mogli korygować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 528
to moja dieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Wrzuć również więcej informacji na swój temat.

Bierz pod uwagę surowe produkty - nie po obróbce termicznej, jak ma się to w przypadku ,,smażony filet'' ,,wątróbka smażona''. Wpisuj oddzielnie olej na jakim smażysz, it's logic. Wyrzuć pszenne pieczywo, wzbogać swoją dietę o różnokolorowe warzywa, owoce, zdrowe lipidy, a w tym kwasy o3. Kolacja jest dość uboga odżywczo, warto uwzględnić tam dobrej jakości węglowodany.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-03-28 15:38:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 528
Ok a co dodac do kolacji i czy odjac wegle z innych posiłków? a czy bilans Bialko/Wegle/Tłuszcze są ok czy bys cos zmienił???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
jak chcesz wiedzieć czy bilans jest ok to go wylicz
https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Interwały

Następny temat

Jaki spalacz w tym przypadku?

Wiecej