SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do jakiej wagi redukować?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2113

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 19 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 212
Witam serdecznie , mam małe pytanie do jakiej wagi powinienem redukować żeby nie przesadzić , dodam że waga bardzo dobrze mi schodzi ćwicze 5 razy w tygodniu ( trening aeorobowy + siłowy ) co do diety nie pozwalam sobie raczej na skoki w bok , nie mam kupionej lecz sam staram sie jeść produkty z jak największą ilością białka . Jednak nie daje rady jeść zbyt dużo poprostu sie odzwyczaiłem od tego . Dodam że nie chce być chudy , bo nie do tego droga lecz wyglądać jakoś w miare (zbudowany na masie 85-90 kg lecz z z mniejsza ilością tłuszczu niż teraz ). Z siłownią zaprzyjaźniliśmy sie 15 lutego tego roku :) , sumiennie trenuje do tej pory i sprawia mi to duzą przyjemność :) . Podsumowując czy zejscie do 80 kg będzie rozsądne ? Tak planuje a następnie chciałbym zbudować czystą masę mieśniową . Niżej zdjęcie jak to wygląda w praktyce :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4448 Napisanych postów 35740 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262813
Bardziej kierowałbym sie lustrem i obwodami niż wagą jako tako

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Możesz wrzucić też tą dietę do oceny, ale jak K_PS napisał lustro i obwody przede wszystkim, waga to tylko cyfry, które w zupełności nie urzeczywistniają stanu składu ciała. Można mieć tę samą wagę, a wyglądać bardziej przyzwoito
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 234 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7981
Nie kieruj się kryteriami do jakiej wagi zejść lecz jak chcesz wyglądać.....np. żyła + krata i do tego dąż. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 19 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 212
Na żyłe i kratę to bym musiał pewnie latami czekać :D

W jakim sensie Panowie i Panie sugerować się obwodami ? Dązyć do konkretynch obwodów , dobrze rozumiem ?


Zmieniony przez - adrianp133 w dniu 2016-06-28 19:32:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Jednym wystarczy w pasie 80, inni wolą mniej, ciężko tutaj zarzucić CI liczbą, po prostu obserwacja siebie - na tej podstawie na pewno uznasz, że to, to czego chciałeś
Chyba, że wiecznie będzie Ci mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 19 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 212
Teraz czuje ten etap wiecznie mało :D Ale i tak jestem z siebie mega zadowolony , zakochałem sie w żelastwie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
To dobrze To taka miłość, która daje efekt, wida ćgo gołym okiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 19 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 212
Proste że tak , sama dobroć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191472
Skorzystaj z tematów podwieszonych tz. wylicz zapotrzebowanie: https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html a następnie po obliczeniu ułóż jadłospis wrzucając go w takiej formie :https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html . Następnie wrzucisz zrzut i Ci doradzimy co źle np. jest. Redukuj aż będziesz zadowolony a najlepiej jak zobaczysz mięśnie brzucha.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 19 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 212
Właśnie kupiłem dietke z sfd , lecimy :) . Dziekuje za rady panie i panowie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prawda czy mit o ryżu?

Następny temat

Proszę o radę

Wiecej