SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do jakiego lekarza

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 176 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5307
Mam pytanie. Do jakiego lekarza się najlepiej udać? Biorę kreatynę i dziś mierzyłem 2 razy ciśnienie i wyszło 150/60 (miałem dzisiejszego dnia trening, jestem na masie). Obawiam się, że mogę mieć jakieś problemy, bo zawsze miałem ciśnienie max 130/80. I tutaj pytanie do jakiego lekarza się udać? Rodzinny wiadomo, że powie, schudnąć, odstawić kreatynę i nie wiadomo co jeszcze... Proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
Jeden czy dwa pomiary jeszcze o niczym nie świadczą.
Mierząc ciśnienie musisz zachować kilka zasad :
ciśnienia nie mierzymy tuż po posiłku;
ciśnienia nie mierzymy po wypiciu kawy, mocnej herbaty, napojów z dodatkiem kofeiny np. energetyków, a także po wypiciu alkoholu i wypaleniu papierosa;
ciśnienia nie mierzymy, gdy odczuwamy stres lub jesteśmy pobudzeni z powodu silnych emocji;
ciśnienia nie mierzymy po wysiłku fizycznym;
ciśnienia nie mierzymy, gdy odczuwamy ból.
Lekarz zajmujący się tym problemem to kardiolog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
jeżeli sam uważasz, że lekarz powie że masz schudnąć, a mówisz że jesteś na masie to może faktycznie trzeba pochylić się nad redukcją, z 10 lat temu jak jeszcze robiło się świniomasę też miałem problemy z ciśnieniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
To chyba każdy miał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 176 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5307
DJ_DoDo
jeżeli sam uważasz, że lekarz powie że masz schudnąć, a mówisz że jesteś na masie to może faktycznie trzeba pochylić się nad redukcją, z 10 lat temu jak jeszcze robiło się świniomasę też miałem problemy z ciśnieniem


Ale ja nie ważę mega dużo. Waże narazie 86kg przy wzroście 186kg. Co prawda czuję, że kondycja mi spadła, ale to nie jest jeszcze jakaś wielka masa, dla tego wzrostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
masa masie nierówna, jak wygląda bf?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 176 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5307
DJ_DoDo
masa masie nierówna, jak wygląda bf?


Mam wrzucić zdjęcie? Nie potrafię tego tak jednoznacznie okreslić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 176 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5307
DJ_DoDo
masa masie nierówna, jak wygląda bf?


Mam wrzucić zdjęcie? Nie potrafię tego tak jednoznacznie okreslić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
jak wrzucisz zdjęcie to będzie wszystko jasne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
lulok7
Mam pytanie. Do jakiego lekarza się najlepiej udać? Biorę kreatynę i dziś mierzyłem 2 razy ciśnienie i wyszło 150/60 (miałem dzisiejszego dnia trening, jestem na masie). Obawiam się, że mogę mieć jakieś problemy, bo zawsze miałem ciśnienie max 130/80. I tutaj pytanie do jakiego lekarza się udać? Rodzinny wiadomo, że powie, schudnąć, odstawić kreatynę i nie wiadomo co jeszcze... Proszę o pomoc


Napisz coś więcej o sobie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 176 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5307
krzykacz
lulok7
Mam pytanie. Do jakiego lekarza się najlepiej udać? Biorę kreatynę i dziś mierzyłem 2 razy ciśnienie i wyszło 150/60 (miałem dzisiejszego dnia trening, jestem na masie). Obawiam się, że mogę mieć jakieś problemy, bo zawsze miałem ciśnienie max 130/80. I tutaj pytanie do jakiego lekarza się udać? Rodzinny wiadomo, że powie, schudnąć, odstawić kreatynę i nie wiadomo co jeszcze... Proszę o pomoc


Napisz coś więcej o sobie.


wiek: 18
waga: 86kg
wzrost: 186 cm
suplementacja: kreatyna, białko, witamina D3, witamina C
trenuję 4 razy w tygodniu PUSH PULL na zmianę. W ćwiczeniach złożonych ćwiczę w zakresie siłowym 3-5 powtórzeń, a w ćwiczeniach izolowanych 6-15 powtórzeń
chodzę do szkoły, nie pracuję, nie palę papierosów, nie piję alkoholu. Poza treningami raczej mało się ruszam. Ale kiedyś trenowałem piłkę nożną (trening 2x w tygodniu i mecz). Dziennie spożywam ok 3800 kcal aby tyć 0.5kg/tydz. Staram się jeść jak najzdrowiej, ale czasem wpadnie coś gorszego, żeby nie zwariować. Nie piję kawy.
Wyniki maksymalne w ćwiczeniach złożonych: Wyciskanie: 95kg, Przysiad: 130kg, Martwy ciąg (sumo): 170kg


Zmieniony przez - lulok7 w dniu 2020-02-07 12:24:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból pięści przy wykonywaniu ciosów

Następny temat

Czy macie ostatnio podwyższone ciśnienie?

WHEY premium