SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do ilu kg masować.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1586

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1554
Witam. Wiem, że było dużo takich tematów, ale jak wiadomo, każdy musi podejść indywidualnie do siebie z dietą, ćwiczeniami itp.
Mam 20 lat, 188cm wzrostu i ważę rano przed śniadaniem jakieś 84kg. Trzymam diete na mase ale nie wiem dokładnie do ilu mam masować, powiem tyle, koledzy w innym temacie powiedzieli, gdy ważylem 79kg, ze mnie prawie nie ma, więc to znaczy ze musze troche tej masy nabrać lecz, tez nie chce przytyć tak, że w spodnie nie wejde. 95kg to bedzie optymalnie czy mało czy za duzo? Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
A skąd my mamy wiedzieć czy będzie dobrze czy nie? Jak będziesz ważył 95kg i będziesz zalany tłuszczem to nie będzie fajnie, a jak będziesz żyła to może być kozak. Sam wybierz jak chcesz wyglądać i do tego dąż

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1554
aha w ten sposób, jestem świerzakiem i dlatego wolałem sie zapytać, dzieki kolego, bede obserwował do kwietnia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
obierz sam jak chciałbyś wyglądać i do tego dąż dla jednego 80kg będzie fajnie z niskim poziomem tłuszczu , a dla innego 95kg będzie za dużo bo będzie się czuć ociężały

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1554
zależy mi na masie mięśniowej jak każdemu, więc będę do tego dążył ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Btw. Świeżak, a nie świerzak.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2013-12-31 09:48:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak wzmocnic sile w krotkim czasie? Prosze o porade.

Następny temat

4 serie po 8 powtorzen - dobrze?

WHEY premium