SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do góry czy na dół

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 17 lat 70 kg i 169cm. Mam ochote wrócić na boks i oczywiście będe musiał jeździć na zawodu. I mój problem jest taki że nie wime w jakiej wadze mam walczyć bo mam do wyboru 75 w której czuje że mam silne uderzenie ale nie chce byc zalany tłuszczem 69 w której jest kumpel z klubu i taki przeciul więc raczej to odpada i jest jescze 64 co nie wiem czy dałnym rade do tego zbić. Więc moje pytanie jest takie co wy zrobili byście na moim miejscu do jakie wagi byście poszli czy jest mozliwość zdobycia suchej masy w sportachw ydolnościowych dodawając do treningu bieganie czy może jest jakiś sposób na zbicie 6-7kg w zdrowy sposob nie tracąc na sile a w szybki sposób. Diete mam ale nie zbije z nią aż tak dużo najniższa waga z jaką miałem do czynienia to 66kg. Doradzicie mi coś plis
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Zbic rade dasz bo nie jestes bardzo wysoki, z dieta oczywiscie. Natomiast walcz w wadze jakiej odowiednio sie czujesz? tez mialem ten sam problem ale na moj przyklad jak waze 72, i nigdy duzo nie wazylem to po co np. pchac sie w wage ciezka jak nigdy w niej nie bylem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a masz jakie rady na to zeby zbic bardzie jta wage przed walka tylko w zdrowy sposób bo nie chce zbijac wagi za wszelka cene
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Ja trenuje boks 5x w tyg i to mi wystarcza na zbicie wagi z dieta, zszedlem juz 4-5kg i zostalo mi jeszcze 3. Takze ja z tym daje rade :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3178 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45722
idź do tej wagi do której chcesz.co z tego że koledzy są w tej samej wadze?u mnie też tak jest.na zawodach urywają sobie głowy a poza ringiem są dobrymi kolegami.taki sport.nikt na zawody nie każe Ci jeździć.co do zbijania wagi to dieta i trening,dodatkowo szwedka na treningu,można trochę się odwodnić i jakaś herbatka przeczyszczająca i 2-4kg zlatuje

Zmieniony przez - Geng w dniu 2013-02-20 15:04:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na zawody właśnie każą mi jeździć bo ten klub jest darmowy ale trzeba jeździć na zawody. Czy tak ulożony plan tygodniowy jest wporządku ?
Pn: Rano bieganie ok 40min. Wieczorem boks na sekcji 2h
Wt: Cf/FBW + worek lub walka z cieniem okolo 1.5h
Śr: Rano bieganie ok 40min. Wieczorem boks na sekcji 2h
Cz: Cf/FBW + worek lub walka z cieniem okolo 1.5h
Pt: Rano bieganie ok 40min. Wieczorem boks na sekcji 2h
Sb: Cf/FBW + worek lub walka z cieniem okolo 1.5h
Nd: Wolne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3178 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45722
to chyba jakaś patologia jest w tym klubie.nikt z twojej własnej nieprzymuszonej woli nie może Ci kazać jeździć na zawody.tym planem najprawdopodobniej się zajedziesz.dołóż do sekcji na początek 2x tylko bieganie i obserwuj organizm.jak dasz radę 40 minut stałym tempem biec to zacznij robić interwały na początek 5x 15/45.15=sprint 15s 45=45s luźny bieg i dorzucaj 1 interwał dajmy na to co tydzień.oczywiście interwały możesz zastąpić crossfitem ale tam już trzeba układać plany,mieć sprzęt itd.jak wracasz dopiero na boks to radzę wziąć się za kondycję właśnie bo to podstawa i bez tego ani rusz.

Zmieniony przez - Geng w dniu 2013-02-20 15:40:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sprzęt mam. a co do bieganie to planuje zrobić coś takiego : http://www.fight24.pl/art-trening-kondycyjny-i-wytrzymalosciowy/  Co o tym myślisz. I mam pytanie jak moge zastąpić pulsometr ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3178 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45722
nie zastąpisz po prostu 2 tyg bieg stałym tempem 40minut jak dasz radę przerzucasz się na interwały.15s sprint/45s trucht i tak zaczynasz od 5 obwodów jak dajesz radę to dorzucasz więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co w treningu zlinku jest nie tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3178 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45722
nic nie jest tylko przygotowuje on praktycznie od zera bazę kondycyjną
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muay Boran a Muay Thai

Następny temat

ból nadgarstków

Wiecej