SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do Wszystkich Znawcow - Pomoc Potrzebna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9316


Witam Wszystkich .No wiec tak ten post kieruje do ludzi ktorzy znaja sie naprawde dobrze na suplach. 20 czerwca mam wylot do polski. Ale chcialem se juz przygotowac trening dietke i suplementacje przed powrotem.Wiec Po Powrocie chce walnac Act.Po skonczeniu Act chce sie wziasc za suple.Dietki Obecnie nie mam i nie wiem skad ja wziasc za bardzo.Moj Wzrost 178 Cm Waga 68 kg.Lat 17.Z dietka bedzie naprawde duzy problem.Bo wiem ze bede mial na 8 24 do szkoly i bede konczyc cos kolo 15 moze.i co kazda lekcje bede mial tylko 5 minut przerwy no i lunch.idzie sie na taka Je...na stolowke i ma sie godzinke wolnego.I co mam Zrobic wlasnie z Dietka? Co mozna Zasugerowac?No dobra przejdzmy Do Treningu jak mowie na poczatek walne ACT.Potem mysle walnac Cykl 2 z Grupy 1 treningu cyklicznego.Jak Skoncze Act mam zamiar zaczac suplementacje.W pazdzierniku Mam Zamiar Zrobic Cykl Kreta z Optimum Nutrition 300 gram + Tauryna bede mial 500 gram. Oczywiscie W dni treningowe 5 gram Kreatyny + 3 - 5 gram tauryny Na Czczo i Po treningu.W dni nietrenigowe 5 gram krety + 3 - 5 tauryny.Do tego mam zamiar zakupic 10 lb czyli 4,5 kilograma bialka rowniez z Optimum Nutrition 100 % Whey Protein.Do tego Mysle Dodac Jeszcze Carbo.A i co najlepiej walnac sobie po kreatynie.Tzn 30 - 45 min po treningu.Myslalem zeby normalne zarcie Ryz Kurczaczek i warzywa.Z tego Co mi sie wydaje bede cwiczyl gdzies o 18.Po zakonczonym Cyklu kreta odczekam 3 - 4 tygodnie i ponownie kretka.Cykle Kreatyna Bede Raczej 6 tygodniowe. Na 3 cykl Myslalem na V12. Oczywiscie 2 opakowania.Myslalem nad cyklem 50 dniowym.Nie wiem czy dobrze mysle nad tymi Cyklami.Wracajac do Tematu Treningu jak uwazacie co mam walnac po Act ? Cykl 2 z Grupy 1? a co po nim?Na Koniec Marca - Poczatek Kwietnia myslalem nad cyklem Ph na rzezbe + Eca.Noi Oczywiscie Do Czerwca Trening i Dietka Na Rzezbe.

Co o tym wszystkim Myslicie? Co jest Potrzebne a Co Trza wywalic? Jakies Suple? itp Prosze o Odpowiedzi :) Sogi dam za tydzien moze poltora jak bede w Polsce i zalatwie se abona Smskiem:) Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
'Dietki Obecnie nie mam i nie wiem skad ja wziasc za bardzo'
'Z dietka bedzie naprawde duzy problem'
'martwy ciag - nie robie tego :('

'Poczatek Kwietnia myslalem nad cyklem Ph na rzezbe + Eca'

n/c....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9316
Vegas Nie Masz zadnego pomyslu na ta diete nie wiem sam co mam zrobicbedzie naprawde ciezko a przeciez bez diety ani rusz;-(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
podwieszone posty w odzywianiu i fitnessie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Dokładnie.Poczytaj a sam zobaczysz.
Odstaw kreatyne,ph nie tykaj.
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9316
wlasnie skoczylem czytac i naprawde nie wiem jak sie do tego dorwac probowalem sam ukladac ale hojnia jeszcze troche poprubuje ale czarno to widze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Ale bzdety piszesz..to czytaj tyle razy aż zrozumiesz,tam masz wszystko!
Wpisz w wyszukiwarce np. dieta na mase i wyskoczy ci 100 diet roznego rodzaju..dopasuj pod siebie i jazda z masą..
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jestem po cyklu- prosze o ocene

Następny temat

HMB jako inhibitor

Wiecej