SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do Huberta i Ekspertów ;-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 774

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 406
Witam! Mam mały problem a mianowicie: stosowałem już kilkakrotnie plan na rzeźbę, efekty były nie powiem, ale niestest pozostało mi dużo tłuszczyku na dole klatki piersiowej na brzuchu i na dolnej części pleców. Nie mogę się w żaden sposób tego pozbyć. Wykonywałem aeroby, byłem na diecie tłuszczowej (wszystko było jak najbardziej ok bo dawałem to do sprawdzenia forumowiczom)aeroby były nawet po 5 razy w tyg. po 45 min.
Prosiłbym Pana Huberta lub innego experta o rozpiskę planu na rzeźbę z naciskiem na klatkę piesiową(szczególnie dół) i dół pleców bo jeśli chodzi o brzuch to zamierzam zastosować A6W. Sam próbowałem układać ale nie wychodziło mi a że nie mam stałego dostępu do netu proszę o taką właśnie pomoc.
Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam oraz życzę dalszych sukcesów.
Moje dane:
18 lat
78 kg (otłuszczone ciało)
188 cm
średnio aktywny tryb życia
jestem średnio zaawansowany bo kiedyś trenowałem 2 lata bez przerwy ale ostatnio miałem rok odpoczynku
zależy mi głównie na uwidocznieniu mięśni
Jeśli można to poprosiłbym także o jakąś dietę oraz suplementy ale wiem że dieta + aeroby są najważniejsze.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Jesli nie pozbyles sie wystarczajacej ilosci tluszczu to albo:
- stosowales redukcje za krotko,
- miales jednak zla diete,
- nie do konca trzymales sie diety,
- wykonywales zle aeroby,

W treningu jako takim nie doszukuj sie winy bo jej nie znajdziesz. Zweryfikuj diete i aeroby, powtorz cykl redukcyjny i dodaj suplementy wspomagajace redukcje, np. Thermo Speed Olimpu.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 406
Dzięki Mawashi. Ale próbowałem już szukać błędów w diecie ale nic nie znalazłem a to wiesz było rok temu więc naisałbym ci ale nie pamiętam, za to aeroby pamięta bdb zacząłem od 20 min i codziennie dodawałem 1 min aż doszedłem do 45 min trwało to dosyć długo tętno ok 160 uderzeń na min(biegałem). Może ty byś mi coś pomógł z tą dietą??? Jeśli oczywiście masz czas i chęci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Z dieta do dz. Odzywianie. Moze po prostu ponów cykl redykcyjny.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki to trening

Następny temat

brzuch pilne

WHEY premium