SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dołożyć słodycze do diety?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 21 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 22
Jestem dziewczyną, 14 lat, 165 cm wzrostu, ok. 52-53 kg. Schudłam z 58 kilogramów w około miesiąc, w sumie bez żadnego wysiłku. Usunęłam z diety cukier (może nie do końca, jem produkty o zawartości mniej niż 4g/100 g cukru), całkowicie mąkę pszenną, ograniczyłam do minimum sól, wyeliminowałam produkty mleczarskie (mleko zastępuję sojowym, tofu niestety nigdzie dostać nie mogę), nie smażę, a jeśli już (co zdarzyło się w ciągu tego czasu może dwa razy), to na oliwie z oliwek. Nie jem mięsa czerwonego, jak już to z indyka (rzadko z kurczaka).

Mój cel to zgubić jeszcze tłuszcz z brzucha i ud, wyrobić sobie lekkie mięśnie brzucha, zarysowane mięśnie ramion i nóg. Chcę, aby było po mnie widać, że ćwiczę.
Moja dotychczasowa aktywność to ok. 1,5h-2h na dzień, po prostu ćwiczyłam jakieś cardio itp. Mój nowy plan to:
- codziennie rano godzina ćwiczeń tzw. "skakanych"(znajduję jakiś zestaw na youtube i powtarzam)
- codziennie trzy godziny rowera
- codziennie 30 minut rolek
- cztery razy na tydzień po 30 minut biegania
- cztery razy na tydzień po godzinie ćwiczenia z obciążeniem (nie wiem jak to będzie, ale zacznę od 5kg)

Trudno mi zdobywać zdrowe jedzenie, dlatego z dnia na dzień jestem coraz bardziej zniechęcona jedzeniem tego samego. ;p Oglądałam na youtube filmiki, w których ludzie dużo ćwiczą, jedzą słodycze (np. na śniadanie jakieś słodkie płatki, ok. 10-20g cukru/100g), fast foody, mąkę pszenną itp. a mimo to są super wysportowani, mięśnie itp.
Jest sens "marnować" ten post słodyczowy i od mąki pszennej i włączyć do diety niezdrową żywność? Co o tym sądzicie?
Bardzo dziękuję za odpowiedzi. :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33071 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 21 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 22
Czyli zgaduję, że nie? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33071 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
na diecie redukcyjnej podstawą jest rezygnacja ze słodyczy ( cukier) , napoje kolorowe, fast foody ( robimy jak juz to samemu ) , chipsy do kosza i jak najmniej przetworzonego jedzenia ,

Przy twojej wadze i wzroście nabić kcal i makroskłądniki z normalnegop jedzenia ( zdrowego) nie powinno być problemem.




Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2016-04-05 20:44:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Niektorzy rzeczywiscie moga sobie pozwolic na jedzenie syfu, ale to sa osoby ktore maja juz spore doswiadczenie i znaja doskonale swoj organizm. Znalazly zloty srodek pomiedzy proporcjami jedzenia zdrowego do tego gorszej jakosci. Jedza poprostu posilki zdrowe dostarczajac przy okazji witamin i mineralow i dodaja posilki o niezbyt dobrej jakosci nabijajac tylko kcal. Problem w tym, ze jest to bardzo trudna sztuka.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
cukry trzymać to akurat jedna z najwazniejszych w sumie poza ujemnym bilansem najwazniejsza kwestia , raz na jakis czas jak musisz jeszcze np. po treningu ujdzie ale jak bedziesz trzymal diete moze sie okaze ze juz nie potrzebujesz tego tak jak Ci sie wydaje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

izotretynoina(aknenormin), trening, dieta, pomocy.

Następny temat

Masa czy redukcja?

WHEY premium