SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dni nietreningowe

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 182 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1222
Witam
Głowię się nad tym jak brać odżywki w dni nietreningowe. A mam białko,kreatynę (mono),BCAA, Apl i węgle. Białko już wcześniej brałem od razu po przebudzeniu. BCAA jest zalecane ,żeby brać także po przebudzeniu i z kreatyną tak samo. Ale czy to nie za dużo jak na raz ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1246 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36395
Białko wedle braków w diecie.
Kreatyna 5g rano.
BCAA po przebudzeniu 1g/kg masy ciała (czystego BCAA, nie prochu).
Węgle wedle braków w diecie.

Nie będzie za dużo niczego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 437 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1526
Skoro rano bierzesz białko ( odżywkę białkową ), to po co bierzesz jednocześnie BCAA ?

Z tego co wiem , to BCAA wchłania się błyskawicznie i jest antykatabolikiem i dlatego powinno się je brac tylko w okołotreningowo. Oczywiście jak masz tyle kasy żeby brać BCAA codziennie rano, wraz ze zwykłym Wheyem, to spoko, na pewno Ci nie zaszkodzi. jednak , lepiej już to BCAA z rana dodać jako 3 porcja podczas treningu.

Załóżmy że bierzesz BCAA przed i po treningu. To teraz bierz sobie przed, w trakcie i po treningu a z porannego BCAA zrezygnuj, bo przecież rano bierzesz wheya. takie jest moje zdanie.

Rufi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer

Następny temat

Białkowe szaleństwo w Sklepie SFD ! !

WHEY premium