SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dmq92 - Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 313090

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mesja1905
Gino gdzie wycinasz ? Masz jakiegoś fachure blisko siebie ? Ile w pl wołają za wycinkę teraz ?

Ja w lutym 4000 płaciłem w słynnych Kielcach u Rylskiego. Ale jak ciąć to tak szukać aby odessać tłuszcz jeszcze. Bo mi chyba ten tłuszcz został a dwóch lekarzy mówili że to muscle.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Szukasz hirurga ktory tnie na nfz. Dobrego, idziesz prywatnie na wizyte za 200zl. Gadu gadu i zalatwione. Placic taki hajs za to to nonsens skoro jest to refundowane. Gino u mezczyzn jest poewazna sprawa czesto prowadzi do nowotworu piersi a on jest u mężczyzn mega zabojczy. Babka u ktorej mam ciąc wykonuje od razu plastyke. Acidm trzepie za mocno, pobudzenie zbyt duze, brainfog itp. No jakbys przegial z jakimkolwoek syymulantem, kawa, feta czy clenem. A drzenie lap to mam momentami takie ze sie podpisac nie idzie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Dobre info z tym rakiem od gino, nawet nie wiedzialem.

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Ja nie żyje w pl , a tez się lekko z tym problemem potykam . Pytam dlatego jak ceny , bo lepiej / taniej w pl napewno niż tu gdzie jestem . Ubezpieczenia w pl nie mam, wiec tylko prywaciarz .

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Ja Gino ciałem na NFZ ale babka która mi to robiła robi, to też prywatnie i terminy i ceny ma na pewno lepsze niż Rylski. Ma gabinet w Lublinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
dmq92
Szukasz hirurga ktory tnie na nfz. Dobrego, idziesz prywatnie na wizyte za 200zl. Gadu gadu i zalatwione. Placic taki hajs za to to nonsens skoro jest to refundowane. Gino u mezczyzn jest poewazna sprawa czesto prowadzi do nowotworu piersi a on jest u mężczyzn mega zabojczy. Babka u ktorej mam ciąc wykonuje od razu plastyke. Acidm trzepie za mocno, pobudzenie zbyt duze, brainfog itp. No jakbys przegial z jakimkolwoek syymulantem, kawa, feta czy clenem. A drzenie lap to mam momentami takie ze sie podpisac nie idzie

U ja to mam mega tolerke na takie rzeczy clen to już wogole mam dawalem 240 z DB, vartexa mega kosa u czułem się dobrze raz chyba nawet 300 dałem:D tak że sally nie zrobi pewnie na mnie wrażenia:D drugi dzień już nie ma takiego pobudzenia jak wczoraj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Tyle ze wiecej nie znaczy lepiej
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja u Rylskiego robiłem 7 lat temu i mogę polecić. Tylko jak ktoś chce mieć to ładnie zrobione to przed zabiegiem mocna redukcja. Przy niskim bf dużo lepiej wszystko „widać” i lekarz zrobi dokładniej. Mam porównanie jak tu wyglada u osób, które robiły będąc bardziej tluste i jest różnica


Zmieniony przez - wiktor.grybos w dniu 2020-06-06 16:48:32
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Wiem o tym dmq już to przerabialem , sally będę dawał max 24 -32 nie więcej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Dokladnie jak wiktor. Im nizszy bf tym lepiej to wyjdzie.
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konrad - Przygotowania do debiutów w TSK w Łodzi 14-15.12

Następny temat

Trener bikini fitness

WHEY premium