SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dmq92 - z parówy w kabana [BLOG]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 177327

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870193
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No to moze mi psychika plata figle, dlatego dobrze mieć kogos kto patrzy z boku bo juz bym redukowal najlepiej heh. Dzieki chlopaki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870193
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
dmq92
Zyje, mam sie dobrze.
Weekend odpoczynek i kolejne 4 treningi deload. Potrzebuje tego czuje to. Potem nowy plan i ogień dalej.
Tydzien poswiecam regeneracji i rozciaganiu. forma na dzis wyglada tak:




Jestem bardziej mokry to na pewno. Ale tp juz czas zeby cos podlalo bo za dobrze bylo



Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-03-23 13:24:44


ladne pekate miecho sie robi, co ty gadasz jest dobrze
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
A tam głupoty gada Dzisiaj się widzieliśmy i wszystko idzie w dobrą stronę Robi chłop wrażenie i było widać 10kg różnicy między nami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No no, tak jak mowilem mam troche wieksze lydki Damian to juz ze 50 metrow wrazenie robil. Jestem ciekaw jaka forme wykrecisz w tym roku bo progres jest widoczny golym okiem


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-03-23 22:48:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
A nie lepiej bez kombinacji pociaganac tego Antka 2-3tyg dłużej niż glowkowac czym przebić. Tym bardziej ze max 4tyg. A Ment wcale lepszy nie będzie pewno niż ten antek dla "zdrowia";) insy w sumie jak na pierwszy kontakt mało nie masz, chxiaz w sumie ja nawet tyle w szczycie masy nie miałem xD to moze porostu Damian nie szaleć a nawet ciut wcześniej redu zacząć :) bo sam jak wspomniałeś ciutke nie przemyślanie ze poszło wszytsko na raz zamiast powoli ale to juz wiesz i wnioski wyciągnięte :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No niestety zle to rozplanowalem ale wole zeksc z antka niz go ciagnac bo zaczyna mi Up*****lac apetyt a ja tu sporo dolozyc jeszcze chce . Zobacze jeszxze dokladnie ale raczej wrzuce srodki base niedlugo bo tez bolesnosc tego antka mnie dobija. Up*****la tak ze to szok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Dla mnie od początku było w tych rozpiskach jakoś sporo towaru jak na Gościa u którego póki co nie było wizji jakiegoś startu itp(chyba, jak przeoczyłem to sorry) i sie tak zastanawiałem jak zestaw na redu będzie wyglądał. Nabija Cię mocno ale faktycznie trzeba glowkowac co czym przebijac zamiast może siąść i zastanowic się nad miską i/lub treningiem? Piszę bez hejtu, zwyczajne takie moje skromne przemyślenia bo szczerze Ci kibicuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Nie będzie startow ale forma startowa bedzie. Antek mial isc po prostu na 6 tyg ostatnich a poszedl wczesniej. Za bardzo korcilo. A insa dobrana pod poziom cukru. Miską i treningiem i tak manipuluje. na redu bedzie spokojnie akurat. Test master t3 a pod koniec zobacze moze wino albo tren. No i w tle gh zostaje.

Dziękuję za każdą opinie i szczerosc. Wiem ze macie dobre checi i doceniam to bardzo. duzo mnie ten okres tutaj nauczyl i na bank niektorych błędów wiecej nie popelnie. Ja tez mam troche inne na to spojrzenie bo to byla dluga przeprawa od września gdzie szlo npp z testem. Potem dodalem mete i po 4 tyg odstawka bo sajdy za duze. Wiec podbilem npp. Po takiej dawce npp gdzie na niej robilem minicuta zmienilem srodek na antka. I dodalem inse ze wzgledu na gh. A moglem dac sama inse i potem zakonczyc to antkiem.

Duzo jest srodkow ktorych tez chcialem po prostu z ciekswosci spróbować. I ten base tez kusi i ma sens wiec dam. Flaki odpoczna, ja dokoncze mase pierwszy raz w zyciu i potem bede mial czas na spokojna redukcje. Tak bhlo planowame i tego sie trzymam bo znow przekombinuje.



Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-03-24 10:33:04

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-03-24 12:43:12
4
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jaki testosteron na 1 cykl ?

Następny temat

Wspomaganie po 40..

WHEY premium