SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dmq92 - z parówy w kabana [BLOG]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 177271

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
W zasadzie smieszkowanie smieszkowaniem u Ciebie w temacie ale wiele merytorycznych rzeczy mozna wyciagnac przy czytaniu. Dobrze, ze tez siedza tu osoby, ktore doradza Tobie i ktorych rady mozna zastosowac u siebie wiec wydaje mi sie ze linki mile widziane.

A Ty Tobiaszu wez uwazaj na siebie, cos zerwiez, cos popsujesz i bedzie kuka a nie cwiczenie. Sam mialem naderwany tylny akton naramiennego, uraz moze i wyleczony ale do tej pory ten bark jest slabszy.

A i skoro juz sie rozpisalem to fajnie ze nie cwiczysz z wielkimi ciezarami dla ego, tylko technicznie ladnie. Jest pomoeczka i rosniesz ze zdjecia na zdjecie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Przed naramiennymi warto też różne odmiany trap raise robić + właśnie rotacje zewnętrzne. Do tego wycisk robię jako 3 ćwiczenie po face pullach i ćwiczeniu na tył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No o to mi chodziło też jak zakładałem no woem że jest tu wiele ogarnietych osób i nie ukrywam że liczyłem na pomoc. No ego lifting już mi przechodzi bo źle się to kończy Już serio na siebie uważam i jeden raz nie rozciagnalem tricepsa I już lipa. Dziś 40 min katowania po treningu i jest o niebo lepiej więc wem że to od pospinania bankowo. No ja właśnie aktywacji za bardzo nie robię w sumie rozgrzewka jest Ale taka podstawowa. Skupialem się bardziej na rozciąganiu po. Co do progresu na ten moment jestem zadowolony i z tego co ludzie mówią na siłowni (dziś też) to progres z dnia na dzień bo mnie widzieli na weekend I dziś już znów jest lepiej. Także cieszy mnie to i lecę dalej z tematem. Grzesiu ja jak robię jako któreś ćwiczenie to spina mnie w moment i brakuje mi mobilności potem i stabilizacji przy wyciskaniu. A tyl barków robię z plecami akurat.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
U mnie poprawa byla wlasnie po takim konkretnym rozciaganiu po, takie typowe zwykle oraz rozciaganie powięzi. Warto aby tak jak mowisz nie tracic tej mobilnosci... A pozniej wychodzi, wbija sie z kobitka na rozne takie a tu skurcz w dwojkach albo przy skosnych gdzies zlapie i wstyd
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Dobra przyjechałem badania zrobić i jestem 23ci w kolejce. Sp*****lam stąd. Zrobię w pon w pracy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Ja mam podobnie. Właśnie stoję w kolejce. Byłem 15 ale nie mam wyjścia bo nie będę brał urlopu żeby badania zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 621 Napisanych postów 652 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4128
Czytalem tutaj ktos pisal ze nie wolno przed badaniami stac za dlugo wlasnie bo cos tam, ale ze w sobote takie kolejnki to szpital czy prywatny lab ?

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Panowie w takie sprawach wstaje się 5:30 a nie o 10 na badania

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 621 Napisanych postów 652 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4128
Zgadza sie ,ale sobota rzadzi sie juz innymi prawami niz powszednie dni tygodnia
3

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Wiem coś o tym , jeszcze nie wystawiłem nogi z łóżka
1

omerta 2

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jaki testosteron na 1 cykl ?

Następny temat

Wspomaganie po 40..

WHEY premium