SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dm92 - z Parówy w kabana

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 73497

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 9977 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 289406
Trener to wyczail w sumie i ma rację choć nie byłem zwolennikiem tej teorii. Działa to na mnie. Z resztą teraz sami ocenicice :,)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6338 Napisanych postów 5179 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 115450
no w końcu :) do zobaczenia jutro :) i oby bez deprechy i kontuzji do celu :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 523 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 176205
A jak radzisz sobie z regeneracją skoro masz problemy coś robiłeś w tym kierunku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 833 Napisanych postów 2662 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85074
Jestem i obserwuję kolege z podobnymi problemami
1

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 9977 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 289406
lukaszek19831
A jak radzisz sobie z regeneracją skoro masz problemy coś robiłeś w tym kierunku ?

Mam dostosowany trening do swoich możliwości regeneracyjnych. Informuję co tydzień w raporcie jakieś i metodą prób i błędów opracowujemy z trenerem schematy które się u mnie sprawdzają. Sen 8h jedna zmiana, cykl dzienny taki sam. Itp itd ja przykładowo jeżeli prześpię 6h w nocy to jestem zombie csly dzoen co bym nie zrobił. Ciągnie do słodkiego i inne tego typu cyrki. A jak wszystko na top top to idzie bajka jestem ciekaw jak na gh bedzie.

Kaczo ja już mam ogarnięte większość szczególnie jeżeli chodzi o głowę. Poza kilkoma dniami kiedy dalem w palnik to w zeszlym roku chyba ani razu poza makro nie wyskoczylem. A To byl u mnie największy problem. Od jutra zaczynam regularne wypiski

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-01-28 20:05:29

A tu taki przykład co jem :p dzoen bez treningu więc wypoczalem konkretnie. Potrzebowałem tego Bo poszalalem i 7 treningów z rzędu miałem gdzie zwykle staram się nie przekraczać 4 w tyg inaczej się to po 3 tyg kończy deloadem ;p.
3x spaghetti w pracy. Kurczak makaron pomidory pasata olej rzepakowy I przyprawy. Zdjęć nie mam.
4. Serniczek mojej narzeczonej. Zrobiony pod makro
5. Omlet kakaowy na mące. Same białka, 20g wpc 10g kakao i drzem brzoskwiniowy bez cukru własnej roboty. Tyle na dziś

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-01-28 20:21:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 971 Napisanych postów 2744 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75257
Coś czuję że ten sernik u mnie wleci na nast refeed

Chociaż ostatnio dobra szarlotke jadłem
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6338 Napisanych postów 5179 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 115450
sernik wygląda mistrzowsko :) rozpieszcza Cię :) weź nie świruj z ilością treningów odpoczywać też trzeba ;) ale ja długo przestawiałam głowę żeby do tego dojść ;)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 286 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 25523
Podkład jest to i regeneracja lepsza to może cisnąć :p
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3891 Napisanych postów 3603 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 142826
Lucyna86
sernik wygląda mistrzowsko :) rozpieszcza Cię :) weź nie świruj z ilością treningów odpoczywać też trzeba ;) ale ja długo przestawiałam głowę żeby do tego dojść ;)

Pewnie zasluzyl to i serniczki wcina :) Stare przyslowie pszczol mowi "jakie bzykanie, jakie sniadanie" ;)
3

Dopoki walczysz jestes zwyciezca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Patryk polecam on ma tak mało kcal że lekko takie 3 ladujesz blaszki A wchodzi malina.

Lucyna Robi bo kocha. Bo ja to ideałem nie jestem żeby zasłużyć szczególnie na redukcji... co do treningów wiesz jakcto po 3 tyg przerwy sama teraz to przerabialas ;p

Arek wysłałem jej link do relacji więc nie będę wchodził w szczegóły Ale może coś w tym być

Endy bez podkładu to nie życie. Heh. Na masie będzie dobry podkład i wtedy będę starał się dac do pieca porządnie. Zobaczymy jak to bedzie wyglądać.

Tak na marginesie to te ostrzeżenie i dopingu działa na forum, bo jak moja weszła 1 raz mówi przeczytała komunikat i zaczęła się bać

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-01-29 10:04:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki testosteron na 1 cykl ?

aerofull