SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego zrobie pare brzuszków i wysiadam?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 266 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2210
witam, chodze na silke od prawie roku...mam 184cm i 84kg...i mam takie pytanie dlaczego jak robie brzuszki to zrobie z 20 i cholernie bola mnie miesnie brzucha ze musze przestac. dodam ze nie mam tam tluszczu no moze troszke ale nie duzo...a chcialbym miec fajny brzuch z kaloryferem co polecacie??? i czemu tak szybko bola mnie miesnie brzucha??

POZDRAWIAM

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5128
http://www.abs2.pl/




przyznaj soga

Zmieniony przez - zielu8907 w dniu 2009-08-31 20:48:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Dziwna sprawa !
Cwiczysz prawie rok i nie masz nadwagi a nie możesz zrobić 20 brzuszków .
Ile razy ćwiczysz mięśnie brzucha tygodniowo i ile serii im poświęcasz nawet jeśli w serii robisz mniej niż 20 powtórzeń .
Czy ćwiczysz w pasie inne grupy mięśniowe , jeśli tak to pasa używaj możliwie przy najcięższych seriach .
Czy w Twoim treningu robisz siady i martwy ciąg , te dwa ćwiczenia angażują znacznie brzuch co pozwala mu się wzmocnić na przyszłość .
Generalnie staraj się nie unikać treningu mięśni brzucha nawet jeśli sprawia Ci to początkowo jakiś dyskomfort .
Z biegiem czasu w miarę systematycznych treningów tej grupy mięśnie się wzmocnią .

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 266 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2210
nie robie siadu ani martwegu ciagu...

POZDRAWIAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 266 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2210
pozatym miesnie brzucha cwicze..jak mi sie podoba...czasem wcale a jak robie to tylko brzuszki

POZDRAWIAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim zdaniem nigdy nie cwiczyles brzucha lub nie przykladales sie do tego. Poprostu masz slabe miesnie. Gdybys cwiczyl cialo raz na miesiac to tez dziwil bys sie czemu wysiadasz po 20 papkach?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przywodzenie nog i odwrotne wspiecia stojąc

Następny temat

zmiana intensywnosci

WHEY premium