SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego mi drętwieją ręce przewarznie wtrakcie snu ?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlaczego mi drętwieją ręce przeważnie w nocy ale także w ciągu dnia podczas drzemki . Nie mogę spać muszę usiąść pomachać rękami i dopiero mi odchodzi . Jeden neurolog stwierdził zespół cieśni nadgarstka , drugi nadwyrężenie rąk . Przyjęłam mnóstwo leków , zastrzyków miałam nawet igło - terapię nic nie pomogło. Rezonans magnetyczny wykazał dyskopatię kręgu 5 i 6 - co teraz ? Mam termin wizyty u neurochirurga w celu konsultacji - proszę mi odpowiedzieć co to jest ? Bardzo się boję mam niespełna 45 lat jestem po 3 operacjach naczyniowych dokładnie rok temu wszczepiono mi protezę aortalno - dwu udową . Jeszcze czeka mnie kolejna operacja na dołożenie kolejnej tętnicy. I teraz te ręce - bardzo się boję , a chciałabym jeszcze pożyć !
3
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jest forum sportowe a nie medyczne .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co zrobić aby rosnąć?zobaczcie proszę

Następny temat

woda niegazowana z malą ilościa sodu

WHEY premium