SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego firma Olimp?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przyszedłem dzisiaj do sklepu z suplementami. Zapytałem sprzedawce jaki gainer będzie dla mnie najlepszy... Polecał mi: gainera MLO, Serious MASS. Kiedy zapytałem go o Gainer-a Olimpa to powiedział, że jest to najgorsza firma produkująca suplementy. Ale dlaczego? A Wy jak uważacie?

---->Leszek<----
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co ja będe z wami gadał jak tu jakiś pajac bigger bedzie mnie wyzywał.Moje zdanie znacie a powody pewnie pamiętacie bo kiedyś już pisałem w "suplementy olimp"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Coż, zdania zawsze będą podzielone. Osobiście znam wiele osób które np. są przekonane tylko i wyłącznie do OLIMPu. Trudno domyślić sie jakich argumentów uzywał sprzedawca aby wyrazić taki pogląd. Najlepiej powiedzieć że coś jest do... ale gdyby spytać takiego "fachowca" o uargumentowanie swoich poglądów to z pewnością nie wiele miałby do powiedzenia.

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
też tak sądze! a ponadto jestem pewien, że Kreatyna Olimpu (ta nowa) jest najlepsza z Kreatyn innych producentów!

---->Leszek<----
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
moja rada..zmień sklep...loob jesli niema innego w promieniu 100 km to przynajmniej nie pytaj tego pana o zdanie))

pozdro
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fakt! mieszkam w małym mieście o nazwie Tarnobrzeg! ...może ktoś słyszał o takim mieście. ;)

---->Leszek<----
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Ten przykład pokazuje jak wiele zależy od sprzedawcy. Wprawdzie Strongmen jest na forum gdzie mam mozliwość skonfrontować wiedzę z innymi ludźmi, ale 99% trenującyh nie ma takiej mozliwości i polega albo na zdaniu kolegów albo na sprzedawcy w sklepie. A wiadomo że bardziej wiarygodny jest sprzedawca ("jak się tym zajmuje zawodowo to się zna")
W Łodzi tez są sklepy gdzie na cykl poleca się 1kg kreatyny i takie gdzie liczą się tylko odżywki z USA, bo wszystko co na polskim rynku legalnie to lipa.
W zasadzie prawda jest taka że w 90% sprzedawca może sprzedać to co chce (np. to na czym ma największą marżę), ale takie numery często są dobre na 1 raz bo klient zawsze gdzieś dowie się że przepłacił lub kupił słabą odżywkę i będzie omijał sklep szerokim łukiem.


SONBATY http://www.atleta.pl
Czlonek mafia.suple.hardcor.pl

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1089 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42388
By podac przyklad o kompetencji niektorych sprzedawcow, wczoraj pytalem sie jednego czy ma glukozamine a on mi powiedziale ze nie ma glukozaminy,ale za to ma glutaminew sumie niewielka roznica
P.S Sonbaty moglbys looknac do tego posta https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=79908

bede wdzieczny!
pozdrawiam

A kto umarł,ten nie żyje!

HST

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak bigger jest , Szukala obecny,Sonbaty sie przyda, brakuje tylko Slaweczka do kolekcji i jedziemy


Wiec moge sie wypowiedziec co sadza ludzie u mnie wsilowni, na temat suplementow olimpu
Oczywiscie wszystkie opinie sa subiektywne, i propagowane wsrod mojich znajomych, bo nie prowadze przeciez zadnych statystyk )
Ogolnie to mowi sie, ze olimp jest to dosc kiepska firma, ale chyba z tego powodu, ze kiedys mial bardzo drogie suplementy, a do tego nie najwyzszej jakosci
Np stara kreatyna zbierala negatywne recenzje wsrod trenujacych
Sam kiedys tez bylem nastawiony negatywnie do tej firmy, ale teraz wszystko z tanialo , pojawily sie nowosci i chetnie kupuje te suplementy :)
Nastepny problem to wrogie nastawienie do pana Ambroziaka
Czesto ludzie sie strasznie irytuja, gdy pan Ambroziak PRZESADNIE reklamuje dany suplement w czasopisamch kulturystycznych
Wkurzajace sa tez reklamy typu ryboza dziala 3 krotnie silniej od kreatyny itp. To moze dzialac na poczatkujacych, jednak na krotka mete, poniewaz osoba ktora wyproboje taki suplement i nie uzyska zadawalajacych efektow , poczuje sie oszukana i straci zaufanie do tej firmy :)
Zas NIEKTORE doswiadczone osoby, odrazu stwierdza ze proboje sie ich "nabrac w butelke" i beda omijaly olimp szerokim lukiem :)








JESZCZE TU WROCE

UWAGA bo dam wam zaraz jak Kasparow mata

Ich abreiBe Kopf dir und zu Hals erledigen
Huston mamy problem...






Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2003-04-11 13:06:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zawodowo jestem handlowecem i powiem wam jedno: sprzedawca, który mówi, że:
"Taka i taka" firma to jest do niczego. Albo ze produty firmy x to jest wogole bubel itd. to jest to najgorszy rodzaj sprzedawcy. Taki rodzaj amatorki czyni największe szkody na rynku. Ostrasza klientów od palcówki. zraża do produktów bo taki, pożal sie boże sprzedawca, wciśnie klientowi cokolwiek, byle urwac pare złotych, nie myśląć ze szkodzi sobie i produktom które sprzedaje.



--------------------------------------------------------------------------------------
Mój brat: "Ciężary na mase??!! Na masę najlepsze są wafelki i ptasie mleczko."
--------------------------------------------------------------------------------------
Samozwańczy archiwista w dziale Archiwum Kulturystyki:
- Panteon nazwisk Archiwum kulturystyki: https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=68857
- Polacy w Archiwum kulturystyki: https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=68924
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Mc, generalnie się z Tobą zgadzam - retoryka reklamowa jest przesadna. Ale taka jest, czy Nam się to podoba, czy nie... Gdyby Olimp napisał, że HMB działa nieźle, a firma X, że znakomicie, to który preparat byś wybrał?...
I tak reklamy Olimpu są względnie wyważone. Poczytaj inne: np. typu: "6 kg. czystej masy w 3 tyg." Albo preparaty homeopatycznej kreatyny - to dopiero kit!!!


S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Osobiście uważam, że firma Olimp produkuje najlepsze odżywki. Po ich stosowaniu nastąpiły znaczące efekty w pełni mnie zadowalające. Co do innych firm to trudno mi dużo powiedzieć, ale stwierdzenie, że jedna firma jest najlepsza jest błędne. Każda firma produkująca suplementy ma swój produkt, który jest dobry i chętnie kupowany, dlatego trudno powiedzieć, czy Olimp jest najlepszy czy inne, bowiem często bierzemy pod uwagę cenę danego suplementu i to kto ją stosował!!!

Leszcze górą!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CLA ?

Następny temat

olimp koenzym q10

WHEY premium