SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 434
Moje pytanie zadaje moderatorom. Zostal usuniety moj temat z dzialu "nasze zdjecia" dałem tam swoje zdjecie i spytalem jak mnie oceniacie...i dostalem maila ze moj temat zostal usuniety za pkt 4 regulaminu ktory brzmi: "Zaśmiecania" działów informacjami nie związanymi z ich przeznaczeniem oraz umieszczania adresów e-mail." i nie rozumiem chyba w tamtym dziale chodzi o to zeby dawac zdjecia i nie jest to zasmiecanie....i dlaczego szanowni MODERATORZY usuneli moj temat ?? Z gory dzieki za odpowiedz...

Peace :D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
A co to bylo za zdjecie?? W kulturtstycznej pozie?? Lub jakies sportowe?? Bo jesli nie to zapraszam na insomnie

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 434


To bylo te zdjecie...

Peace :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Przeczytaj sobie regulamin https://www.sfd.pl/temat238026/ I z całym szacunkiem tu nie ma co oceniać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 434
Dlatego ze nie opisalem co i jak ?? no to sorry zaloze nowy temat i mam nadzieje ze jak napisze ile cwicze co bralem itp itd to nie powinni go usunac?? pozdro

Peace :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 351
omfg, tam chodzi o BUZIE, ocenią czy masz ładne ryło a nie fajne żyły na nadgarstku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
akurat się mylisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 434
no raczej wydaje mi sie ze oceniaja postawe a nie rylo....sam nie wiem jak jest ????

Peace :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
---->
ocenia się sylwetke, a nie morde
a poza tym powinno być kilka ujęć poszczególnych partii mięśni ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
wstaw zdjęcie jeszcze raz ale uwzględnij wszystkie punkty z postu, do którego link jest wyżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Szkieletu nie oceniamy, dlatego post polecial przypakuj i wrzuc foty

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o mala porade-animal pack

Następny temat

Siłownia a bieganie

WHEY premium