SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego ćwiczysz?®

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11492

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem, że stary temat, ale dobry
Pojawił się niedawno temat "co was zmotywowało" i pojawił się odnośnik do tego.

Chce przyszpanować plerami i klatą na basenie, żeby mieć każdą laskę i chce obić komuś twarz Ale po koks nigdy nie sięgnę. Nie chcę wyglądać jak obecni kulturyści z Mr.Olympia (czyt. jak świnia ) Szerokie bary, wąska talia, wyrzeźbiona klata i okrągły wysoki biceps To moje marzenie.

A poza tym zawsze czekam na trening pleców bo kocham MARTWY CIĄG!!

Zmieniony przez - Volter14 w dniu 2009-08-01 12:03:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5313
Ja zacząłem ćwiczyć ponieważ nie podobałem się sobie tzn nie podobała mi się swoja sylwetka i postanowiłem się za siebie wziąść ale i nie tylko, ćwiczę także dlatego, że dokuczają mi inni chcę żeby to oni się mnie bali nie ja ich...
Nie ćwicze, żeby potem się na nich odgryźć czy im na***ać czy coś...
Ćwiczę głównie dla siebie.

Bartek
No Pain No Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 584 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5260
lubie cwiczyc bo jak wchodze do apteki po igly i strzykawki to wszystkie babcie spierdzielaja , w autobusie tez sie niedosiądą jak jest wolne miejsce ; p

Życie jest łatwiejsze niż się wydaje.
Wystarczy godzić się z tym,co
jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego,↵co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 374 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6880
Odpowiedz: bo to moja pasja.

No pain - No gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 490 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30846
bo juz nie moge przestać,,..pozatym laską w wakacje leci kisiel po nogach %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kiesiel po nogach SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
żeby wreszcie nie być zalanym bydlakiem. od dziecka miałem kompleksy więc wygląd jest priorytetem dla mnie (taki już mam uraz psychiczny )

no i żeby się poprostu wyróżniać z tłumu i budzić jakiś tam powiedzmy szacunek i może podziw

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5527
dlaczego zaczalem cwiczyc ? przez moich kolegow ( chwala im za to, kocham was ! )

..zaczalem chodzic z nimi z nudow oni ciagle cwiczyli a ja nie..

obecnie cwicze bo kocham ten sport, kocham patrzec jak z miesiaca na miesiac moje cialo sie zmienia..

Jeśli podoba Ci się moja wypowiedź, kliknij w prawy dolny róg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10444
w tej ankiecie zaznaczyłbym 3 odp i nie zaznacze nic bo nie wiem na którą się zdecydowac.

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5128
jedni jaraja szlugi i pija wodke i browary dzien i noc a ja tyram i pozniej na******lam leszczy =) dla siebie samego, tyle.

absit

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kabaret o Krzynówku %-) Dobre w chooj %-)

Następny temat

Rzeźba bicka???

WHEY premium