SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dipy zamiast WL pod siłę

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10822 Napisanych postów 48696 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, z racji treningów w domu nie mam opcji założyć większych ciężarów na sztangę pod wyciskanie leżąc niż 60 kg co jest w moim przypadku za mało, więc nasuwa mi się pytanie czy trenować klatkę typowo pod siłę można dipami z obciążeniem? Tu mam duże pole do manewru bo mogę sobie zawiesić aż 40 kg + dołożyć do plecaka, co o tym myślicie? Nie chodzi mi o przełożenie siły na wyciskanie leżąc leż o ogólną siłę w tym ćwiczeniu i siłę klatki oraz tricepsa.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7646 Napisanych postów 45483 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 359964
Witaj,
Pewnie że możesz Ba nawet może się to przełożyć na wyniki w wl.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 213 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4360
Tylko pamiętaj o odpowiednim ustawieniu łokci aby jak najbardziej zaangażować mięśnie klatki a nie tricepsa ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NAPOJE

Bialko zestaw