SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dillon Danis atakuje Tyrona Woodleya za wspólne zdjęcia z Jorge Masvidalem

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2558 Napisanych postów 14835 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 293819

Ginger Beard / Kevin Jairaj-USA TODAY Sports

Dillon Danis atakuje Tyrona Woodleya za wspólne zdjęcia z Jorge Masvidalem

Były mistrz wagi półśredniej UFC, Tyron Woodley, pozował ostatnio do zdjęcia ze swoim byłym partnerem treningowym z American Top Team Jorge Masvidalem, powodując tym samym poruszenie wśród społeczności MMA. Nie umknęło to uwadze zawodnikowi Bellatora Dillonowi Danisowi, który obrzucił Woodleya błotem.

Wszystko to dlatego, że Jorge Masvidal w swojej ostatniej walce znokautował przyjaciela Woodleya, Bena Askrena i zarówno dla Colby’ego Covingtona jak i Dillona Danisa wspólne pozowanie do zdjęć przez Tyrona Woodleya jest czymś, co nie mieści się w głowie. W związku z tym, Danis zdecydował się w ciągu tego tygodnia wysłać kilka wpisów na Twitterze w których atakuje i wyśmiewa byłego mistrza UFC.

Dillon Danis
„Jeśli mój bliski przyjaciel i wieloletni partner treningowy został brutalnie znokautowany przez kogoś, a następnie uderzony wiele razy, kiedy był nieprzytomny, nie pozowałbym do zdjęcia z tym facetem. Zabawne, że wszyscy ci faceci są dziwkami, ciężko jest zdobyć lojalność”.

https://twitter.com/dillondanis/status/1154855543342870529

– Danis kontynuował

Dillon Danis
„Jesteś moją suką @TWooodley aż do odwołania, postępuj właściwie.”

https://twitter.com/dillondanis/status/1154960148600934400

Dillon Danis
„Jeden zawodnik jest niepokonany, drugi jest cipką.”

https://twitter.com/dillondanis/status/1155183036666929152

Po tej serii krytycznych komentarzy, Dillon Danis zrobił sobie kilka dni wolnego, ale ponownie wrócił do nękania Woodleya w środę. Tym razem, użył zdjęcia Woodleya przerabiając jego fryzurę.

https://twitter.com/dillondanis/status/1156640921569693696

Do tej pory Tyron Woodley odpowiedział tylko na jeden z tych tweetów Dillona Danisa. W swojej odpowiedzi stwierdził, że nie jest takim typem zawodnika MMA, jak sądzi Danis i doradził zawodnikowi Bellatora, aby nie gadał zbyt wiele.

Tyron Woodley
„Nie jestem tym typem zawodnikami MM,A brachu. Złoiłbym ci twoje sukowate dupsko. Cicho, póki twoje usta jeszcze działają”.

https://twitter.com/TWooodley/status/1155208242609307648

Co do kwestii wspólnych zdjęć Woodleya z Masvidalem, to były mistrz UFC wyjaśnił, że obydwaj należą do tej samej grupy promotorskiej i mają tych samych sponsorów, więc siłą rzeczy w pewnych sytuacjach będą mieli ze sobą kontakt.

Tyron Woodley
„Jestem członkiem First Rounnd Management, OK?. Jorge Masvidal jest również członkiem First Round Management, podobnie jak Jon Jones. Tak więc, co zaskakujące, ja, Jon i Jorge mamy takich samych sponsorów. Robiliśmy więc reklamę… a potem Jorge Masvidal był ze mną w sesji zdjęciowej. Trenowaliśmy razem przez wiele lat”.


Woodley powiedział, że był serdeczny w stosunku do Masvidala i nie żywił urazy, gdy byli na planie.

Tyron Woodley
„Nie zachowywałem się w stylu, „Tak, jestem szczęśliwy, że znokautowałeś mojego człowieka.” Nie myślę o tym. Ale myślę sobie: „Czy muszę być dla niego wredny?”. Nie, muszę robić z nim zdjęcia przez sześć godzin. Mieliśmy wspólną sesję zdjęciową od czterech do sześciu godzin, musieliśmy być w pobliżu siebie. Chcę mieć dobrą energię, żeby wszystko wyszło dobrze. Zrobiono kilka zdjęć, bum, bum, bum, wszyscy jesteście na tych koszulach, wyglądacie spoko, zróbmy lokowanie produktu. Ale wtedy nie pomyślałem o tym: „Cholera, znokautował mojego kumpla”. A teraz nagle wszyscy w internecie mówią: „O mój Boże. Nie jesteś dobrym przyjacielem, bla, bla, bla bla.””
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rękawice bokserskie

Zestaw 1