SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Diety i odżywki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez rion10 z działu Diety SFD.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 123
Witam
Od jakiegoś czasu mam problem z nabraniem masy(około roku).Ćwiczę około 7 miesięcy, ważę 64kg i mam 183cm wzrostu.Na początku brałem Gainera 2 z firmy VITALMAX po którym przytyłem 5kg(waga początkowa 55kg).Później po jakimś miesiącu przerwy brałem Megabol Gainera 737(po którym przytyłem 3kg).Następnie próbowałem Mutant Mass(niestety nic mi nie pomógł ani na masie ani na sile).Teraz ponownie biorę Gainera 2 z Vitalmaxa bo stwierdziłem że jak mi raz pomógł to i może teraz coś da.(nie dał prawie go kończe).I takie pytanie jakie odżywki polecacie(gainery,kreatyne,białko itp...).Zastanawiałem się nad jakąś kreatyną(kombinuje jak mogę).Powiem jeszcze że dietę mam swoją ułożoną i trzymam się jej cały czas.Mogę wymienić produkty jakie spożywam przeważnie:Na śniadanie:płatki owsiane z mlekiem lub jajecznica.Około południa gainer,później koło 13-14 godziny obiad czyli ryż brązowy z pulpetami lub piersiami kurczaka.Następnie 1-1.5 przed treningiem gainer. Pózniej godzina 19:00 trening(pon-klata,biceps,nogi śr-barki,plecy pt-klata,biceps,nogi sob-barki,plecy)Tak wygląda przeważnie mój dzień z tym że czasem jem co innego ponieważ chodzę do szkoły i nie mogę sobie pozwolić na niektóre posiłki.Dodam że na klatę biorę 82.5kg (3serie po 10 powtórzeń).A i jeszcze zacząłem robić 6 weidera jestem na 3 tygodniu. Proszę o rady w sprawie diety i odżywek.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka (do oceny)

Następny temat

Odżywki

Wiecej