SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dietka redukcyjna do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1880
Cześć, chciałbym przedstawić Wam dietkę do oceny, z redu miałem już do czynienia, rok temu byłem na keto i leciało pięknie, ale nie chce mi się męczyć i teraz bardziej bawie się z węglami co by to życie było przyjemniejsze. Jest trudniej, bo póki co wywaliłem cardio i generalnie mam troszkę nadszarpany metabolizm przez minione miesiące ( treningi i sporo odstępstw weekendowych ) - jadłem po 2k kcal przy 6x treningu w tygodniu i równałem na weekendach, przez to musiałem teraz wchodzić na 3k kcal na reversie. Stąd założyłem sobie moje zapotrzebowanie na 2600 kcal. Więcej info :
22 lata
treningi 3x w tygodniu FBW ( póki co jedynie to )
waga 90-91 kg
teoretyczne zapotrzebowanie 3,5k kcal, praktycznie przy tej ilości mnie zalewa.

Proszę o sugestie
ps. mleko używam jedynie do kawy , bez kawy nie wydolę a z kolei kawa bez mleka mi nie smakuje :D
ps2 obawiam się, że jest zbyt dużo tłuszczy, wywalić jeszcze jedno żółtko z omleta ?
Pozdrawiam





Zmieniony przez - Klosa w dniu 2016-08-31 18:27:11
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Czekaj, skoro na 3500tys Cię zalewa, to dlaczego od razu jeść 2600? Możesz zacząć od niższego pułapu,. ale czemu aż tyle ścinać? Później przyjdzie zastój i chcesz zostać na 2000?
Za dużo fatu? Ale skąd, ja podbiła bym tutaj na spokojnie do 90-100g, białko trzymaj między 170-180.
Mleko tylko do kawy, to co Ty pijesz kawe z mlekiem, czy mleko z kawą 100ml aż ? Ok...brakuje tłustych ryb, mięs, chleb pszenny wymień na pełnoziarnisty z dobrej piekarni, moim zdaniem sporo nabiału, skoro wrzucasz tyle mleka, to zostaw max porcje twarogu, czerp białko z lepszych źródeł.
Urozmaicaj tą dietę, bo monotonnie. Orzechy, awokado, olej kokosowy, więcej warzyw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1880
@blue_hope przy 3500 mnie zalewa ale już przy 3200 waga mi poszła w górę tylko że delikatniej,
A co do urozmaicania diety- oczywiscie, nie dopisalem, warzywa to w sumie co się nawinie, jakoś ich nawet nie ważę, pomidory, ogórki, sałata, generalnie co tam wpadnie nie strączkowego.
Ryż podmieniam z ziemniakami odpowiednio zamieniając gramaturę, z owocami to samo,
Fakt brakuje ryb ale w sumie można wrzucić raz na jakiś czas, generalnie chodzilo mi też o to by szama nie była zbyt droga, bo budżet mam studencki :)
Rano jem codziennie omleta na słodko (wspierając się słodzikiem) od miesiaca dwóch i nie zamienie na nic innego póki co bo jest zaj**iste :D
A mleko fakt, troche go idzie, dla smaku





Zmieniony przez - Klosa w dniu 2016-08-31 19:14:15


Zmieniony przez - Klosa w dniu 2016-08-31 19:16:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Dla smaku się pije kawe z mlekiem a nie z toną mleka Ale jak kto lubi, ok mniejsza. Z ryb można dorwać fajne sztuki wcale nie drogie. Co do kaloyki na 3200 tyjesz, to na 3tys wskocz. I pozniej ewentualnie ucinaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1880
Ktos cos jeszcze?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wiecej kalorii w dzien pracy i mniej w dni wolne?

Następny temat

Duży brzuch

WHEY premium