SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dietka do korekty

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 815
Płeć : mężczyzna
Wiek : 27
Waga : 81
Wzrost : 175
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 20%
Aktywność w ciągu dnia : praca siedzaca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBW + 30 minut trucht
Odżywianie : staram sie trzymac diete
Cel : redukcja
Stan zdrowia : Kolano prawe po wycięciu łakotki przyśrodkowej i rekonstrukcji ACL; w lipcu złamana noga w kostce i rozsypany staw skokowy
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia i sporty walki
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : dawno temu massdrol, clen i odżywki bialkowe. Aktualnie nic.
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana (aktualnie dieta od Koniu151)



Mój problem z nadmiarem fatu zaczął się 6 lat temu po zerwaniu ACL i komplikacjach pooperacyjnych (miałem 3 zabiegi) co zaskutkowało praktycznie rocznym wyłączeniem z życia. Wcześniej grałem w drużynie piłkarskiej i dużo trenowałem (nawet bardzo) i miałem nienaganną sylwetkę. Niestety ciągłe leżenie i nieżałowanie sobie różnych fasfoodów jako posiłki zrobiło swoje z organizmem przyzwyczajonym do bardzo dużego codziennego wysiłku. W kilka miesięcy złapałem ok 30 kg balastu (wygrzebie gdzies foto i podrzuce ale raczej żal na to patrzeć). Starałem się z nim walczyć metodą małych kroków i dołączyłem boks oraz opanowałem się ze złymi nawykami żywnościowymi. Chciałbym wywalczyć spowrotem sylwetkę, której nie będe musiał się wstydzić. Trenowałem 2x w tyg boks i raz crosstraining ale niestety zdrowie (kilka chorób oraz operacja szczęki) znowu mnie wyłączyly. Wróciłem i zgłosiłem się po pomoc do Koniu151. Wszystko szło pięknie ale niestety (jak to u mnie z pechem bywa) złamałem noge w kostce i rozsypałem staw skokowy (skecenie, krwiaki itd). Przecierpiałem swoje po czym jak tylko zacząlem chodzić wrócilem do ćwiczeń. Znowu zacząłem stosować diete i trening od Przemka. Efekty sa na prawde fajne ale chyba nadszedł czas cos zmienić. Niestety jako, że znowu jestem biednym studentem na dodatek spłacającym kredyt nie dam rady na razie uderzyc do Konia :/ Zacznę póki co kombinować sam. Oto przykładowa dieta na pojedyńczy dzień.







Zmieniony przez - kondziu8712 w dniu 2014-09-30 18:22:57




Zmieniony przez - kondziu8712 w dniu 2014-09-30 18:23:38

Zmieniony przez - kondziu8712 w dniu 2014-09-30 18:24:49

“Sukces nigdy nie jest efektem „słomianego zapału” — tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień.”

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase, opinia

Następny temat

Jak schudnąć na siłowni?

Wiecej