SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dietka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14161
Czy ktoś mógłby mi sprawdzić diete? (na mase, waże 80 kg)
1. Płatki owsiane z mlekiem i twaróg półtłusty
2. Twaróg półtłusty i chleb razowy
3. Ten posiłek jem w szkole i najczęściej nie ma w nim białka więc uzupełniam to mlekiem z rospuszczonym mlekiem w proszku
4. Przedtreningowy ziemiaki i odżywka białkowa
5. Potreningowy kurczak, białka jaj fasola czerwona (wcześniej glukoza a pół godziny później ten posiłek)
6. Przed snem odżywka białkowa
Nie ukrywam że dietę tą komponowałem tak aby była tania bo moi rodzice nie mają zbyt dużo pieniędzy, jednak dużym plusem jest to że dostałem prawie cztery kilo pure whey 80 i nim uzupełniam diete. Mam również L karnityne. Łatwo nabieram masy mięśniowej ale niestety z tłuszczykiem. Dlatego do mojej diety chciał bym dołączyć l karnityne i trening sareobowy, tylko nie wiem ile razy w tygodniu i jak stosować l karnityne. Czy ktoś może sprawdzić diete i odpowiedzieć na moje pytania? P.S Posiłki są skomponowane tak aby dostarczać 100 g węgli i 30 białka, potreningowy czterdzieści białka, pierwsze piędziesią gram węgli z gluskozy a reszta z ziemiorów. POMOCY!!!

Jedyny sport na całe życie... Moje foty http://www.sfd.pl/temat257566/ 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Napisz to tak żeby było bardziej czytelne - przy każdym posiłku napisz ile gram czego spożywasz, godziny również uwzględnij.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14161
1. 6.30 80 gram płatków owsianych plus o,5 litra mleka 2% plus twaróg półtłusty 100 gram
2. 9.30 Chleb razowy cztery kromy plus półtłusty twaróg 100 gram
3. 12.30 Obiad w szkole nie wiem co, ale do tego 0,5 litra mleka plust mleko odłuszczone w proszku w takiej ilości żeby wyszło 30 g białka
4.15.oo Ziemiaki 500 gram plus odżywka 30 gram
16.30 trening od razu po nim glukoza 50 gram
18.30 pół godziny po treningu 250 g ziemniaków, 100 gram piersi z kurczaka, pucha fasoli plus trzy jajka sadzone bez żółtek
21.30 pure whey 80

Jedyny sport na całe życie... Moje foty http://www.sfd.pl/temat257566/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
1. 6.30 80 gram płatków owsianych plus o,5 litra mleka 2% plus twaróg półtłusty 100 gram //TWARÓG CHUDY, ZA TO DORZUĆ DWIE ŁYŻECZKI OLIWY Z OLIWEK.
2. 9.30 Chleb razowy cztery kromy plus półtłusty twaróg 100 gram //DOŁÓŻ 10g ŁUSKANEGO SŁONECZNIKA
3. 12.30 Obiad w szkole nie wiem co, ale do tego 0,5 litra mleka plust mleko odłuszczone w proszku w takiej ilości żeby wyszło 30 g białka //MLEKO JEST ŹRÓDŁEM GŁÓWNIE LAKTOZY NIE BIAŁKA WIĘC RADZĘ UWAŻAĆ I NIE PRZESADZAĆ Z ILOŚCIĄ.
4.15.00 Ziemiaki 500 gram plus odżywka 30 gram//DORZUĆ 10g OLIWY Z OLIWEK. PIERŚ Z KURCZAKA 100g BYŁABY ODPOWIEDNIEJSZA.
16.30 trening od razu po nim glukoza 50 gram
19:00(GODZINA PO TRENINGU) po treningu 250 g ziemniaków, 100 gram piersi z kurczaka, pucha fasoli plus trzy jajka sadzone bez żółtek //ZA DUŻO BIAŁKA. ZOSTAW SAMEGO KURCZAKA I DWA SADZONE BIAŁKA,ZWIĘKSZ ZIEMNIAKI DO 500g ALBO ZJEDZ 100-125g RYŻU
21.30 pure whey 80
22:30 SPAĆ.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tunczyk :)

Następny temat

skasowany

WHEY premium