SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dietka

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zacząłem się odżywiać jak Bóg przykazał - koniec z fastami, słodyczami, słodzonymi napojami, tylko wody i soki, mniej tłuszczu zwierzęcego, a więcej zdrowego (głównie w postaci oliwa), niemal zero ziemniorów na rzecz kasz i chleb razowy/wieloziarnisty zamiast białego. Plus warzywka/owoce. Zwiększyłem też podaż białka, wcześniej w mojej diecie było maaało białka, a dużo węgli i niekoniecznie samych dobrych tłuszczy (dieta al'a typowy Polak :P). Spożycie białka wzrosło o ok. połowę i w wakacje chcę jeszcze podnieść do słynnej ilości 2-2,5g na kg masy ciała. I tu problem.

Mój układ pokarmowy zaczął mieć downa i intensywniej mnie na kibelek gania, kupsko bardziej wodniste, nieco gazów się pojawia. Zaznaczam, że nie mam uczulenia na nic, w tym twaróg (kazeinka? laktoza?), który zajadam na kolację w dużej ilości. Mleka mogę wypić 2l i zagryźć ogórkami bez problemu, więc to nie to. Chodzi o to, że organizm nie jest przyzwyczajony do takiej ilości białka i błonnika i wariuje? Przejdzie za jakiś czas?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
2-2,5 to nie żadna słynna ilość, spokojnie starczy 1,6-1,8 zależy co robisz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wysypka w wieku 60 lat

Następny temat

Stomatologia

WHEY premium