SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Diete na mase dla poczatkujacego

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 359 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4752
Czesc!

Postanowilem sie troche wziac za siebie. Nie widzialem sztangi od 2 lat i nie jestem zadowolony z mojej sylwetki.

Krotko o mnie:
24 lata
189cm wzrostu
95kg wagi (lekki brzuszek)
siedzaca praca, jedyna aktywnosc to 1-2 razy w tygodniu bieganie 40-50 minut.
Cel - poprawienie sylwetki - raczej masa, nie chce redukowac poki co.

Propozycja diety w zalaczniku. Oprocz tego pewnie czasem dodam jakies owoce/warzywa no i troche oleju do przygotowania obiadu.

Moze tak byc?
Z gory dzieki



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3256
Masa? Nie wiem w jaki sposob wyliczyles zapotrzebowanie kaloryczne, przy twojej wadze zakladam ze bedzie to pewnie z 3500 kcal, a tu masz 2568 rofl. No chyba ze jednak chcesz redukowac(?) Jesli trenujesz ciezko na silowni + bieganie to na pewno za malo kalorii. Zwieksz kalorie, tluszcz bym zostawil na 70g jesli chcesz nabrac masy miesniowej ale znacznie podbil wegle. Sos łowicza - out, sniadanie strasznie marnie, jestes wielki chlop to powinienes konkretnie zjesc. Potreningowy koniecznie wegle zlozone + bialko a nie jakies g*wno za przeproszeniem. Na luch szamasz 200g ryzu, rozbij to na potreningowy i lunch. Chleb zytni jasny tez nie jest chyba jakis super, zytni razowy lub zamien to na jakas kasze/ryz/ziemniaczki. 2h przed snem osobiscie bym nie bawil sie z weglami ale dal twaróg chudy a w ciagu dnia, przed trenigniem i na sniadanie jadl wegle. Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 359 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4752
Podejscie drugie - prosze o ocene i sugestei zmian.




Zmieniony przez - Aoox w dniu 2013-08-28 15:02:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jaki poziom bf, jakie zapotrzebowanie (i jak liczone), jakie treningi? Ile kcal spożywałeś do tej pory?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 359 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4752
1. Nie wiem ile spozywalem kcal - wracam do treningow po 2-3 letniej przerwie.

2. Trening 3x w tygodniu FBW, z zestawy cwiczen, za mianie.

3. Moje zapotrzebowanie kaloryczne:

BMR= (9.99 X 96 (kg)) + (6.25 X 189 (cm)) - (4.92 X 24) + 5
== 959 + 1181 - 118 + 5 = 2027

2.027 * 1.5 = 3040.5

3. Zamienilem miejscami ostatni posilek i potreningowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masówka do poprawy

Następny temat

Ocena diety redukcyjnej , proszę o pomoc :)

WHEY premium