SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta według 10 wskazówek żywieniowych

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21531
Witam, mam 15 lat cwicze ok 8 miesięcy, lecz bez diety. Zamierzam wprowadzic diete na podstawie 10 wskazówek żywieniowych. Nie wyliczałem btw, ponieważ uważam, że to nie potrzebne w moim wieku.
Moim celem jest masa.
8.30 - śniadanie
płatki owsiane, 3 orzechy włoskie (1-2 jajka postaram się wprowadzic, ponieważ z rana nigdy nie mogę dużo jeśc, bo później mnie zamula ;/)
11.30 - II śniadanie (w szkole)
4 kromki chleba pełnoziarnistego (własnej roboty), pierś z indyka/karkówka pieczona, do tego jakieś warzywo (ogórek,kapusta), 3 orzechy włoskie
14.25 - III śniadanie (w szkole)
tak samo jak II tylko zamiast orzechów jogurt pitny activia
16-17 - Przedtreningowy
Obiad mamusi zależy - spagetti, ryż z piersią kurczaka, zapiekanka z makaronem, serem, mięsem, rzadziej pizza, mielone/schabowe z ziemniakami,dorsz/tuńczyk rzadziej losoś z ryżem, oczywiście do wszystkiego warzywa
17-18 TRENING
od razu po treningu 2 banany
18-19 - Potreningowy
Ryż, pierś z kurczaka, warzywa
21-22 - kolacja
twaróg, jakieś warzywa, jogurt
Proszę o sprawdzenie czy w każdym posiłku wszystko się zgadza nie chodzi mi o ilośc, ponieważ jem do syta, a jak waga się nie ruszy to będę jadł więcej. Wiem, że posiłek przedtreningowy nie jest za ciekawy, ale nic na to nie poradzę lubię zjeśc dobry obiad Jeszcze dodam, że w dni nt jako 5 posiłek jem placki owsiane lub gofry dla pakerów oczywiście z przepisów z sfd. Z góry dziękuję i przepraszam jeżeli są jakieś karygodne błędy - poprostu nigdy nie miałem diety.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 67
ogolnie brakuje zdrowych tluszczy i daj te jajka do posilku nr1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21531
Ok się postaram. Może jest jakiś sposób na lepszy apetyt z rana ?
Zdrowych tłuszczy czyli dodac np. oliwy z oliwek tak ?
Reszta diety jest dobra ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
apetyt się wyrobi jak zaczniesz jeśc regularnie.
oliwa orzechy włoskie laskowe tł rybie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21531
a reszta diety jest ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Nie do końca posiłek potreningowy nie ma białka a ono potreningowo jest najważniejsze. Nie ma konkretnych obliczęń.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21531
To co dodać ? może jakieś jajka ?
Już pisałem na samej górze, że na razie obliczenia nie są mi potrzebne. Na początek chcę wprowadzić jedzenie co 2-3 h i obyć się z dietą. Gdzieś za miesiąc już wszystko oblicze, a teraz chcę tylko ustalić posiłki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jak juz chude miso czy rynba

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21531
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
ewentualnie białko

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta redukcyjna do wzgladu

Następny temat

dieta do kontorli

WHEY premium