SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Dieta w zatruciu pokarmowym.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 112
Od ponad roku byłem na diecie ns masę 4000kcal+, bez przerwy. Niestety od kilku tygodni jedzenie sprawiało mi coraz większy trud. Trawienie uległo pogorszeniu, mimo kilku godzinnej przerwy od jedzenia czułem się syty i nie mogłem zjeść posiłku.
Wczoraj nie byłem w stanie zjeść nic i postanowiłem udać się do lekarza.
Lekarz stwierdził, iż ze względu na dietę mam przeciążony układ pokarmowy i zlecił kilka dni ,,diety" obciążającej, czyli zupy, suchy chleb i chude mięso w śladowych ilościach.
Wykluczył jednocześnie nieżyt żołądka, czy wrzody ze względu na brak dotkliwych bóli.
Ze względu na minimalną kalorycznosć postanowiłem odpuścić na razie treningi.
I teraz pytanie do użytkowników forum. Jaką dietę powinienem zastosować w obecnej sytuacji?
Czy odpuścić kompletnie jedzenie (nawet konwencjonalnych 2000kcal) dać się zregenerować żołądkowi w 100% i nie jeść prawie nic, czy próbować wmusić w siebie ryż i kurczaka ?
Jak po kilku dniach takiej głodówki będą zachowywać się moje mięśni? Czy w takim czasie z naukowego punktu widzenia może dojść do atrofii? Czy to tylko woda i glikogen?

Zmieniony przez - bodyb123 w dniu 2018-08-08 12:23:50

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8113 Napisanych postów 108638 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1317423
zdrowie ważniejsze, odpocznij troche od reżimu diety, zluzuj, jedz mniej, nie musi to być suchy kurak z ryżem

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3453 Napisanych postów 8469 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 407841
Zbudowałeś mięśnie w tydzień? Nie.

To i w tydzień ich nie stracisz.

Jedynie co się może stać, to odpoczniesz i poprawisz wrażliwość insulinową. A może już pora na redukcję Robienie masy przez rok - to nie jest dobry pomysł, trzeba robić przerwy.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1780 Napisanych postów 47489 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 481604
deja vu
Robienie masy przez rok - to nie jest dobry pomysł, trzeba robić przerwy.

dokładnie , zresztą podobnie wyglada to w przypadku redukcji

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mocno zepsute kolano