SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta start? Do solidnej poprawki.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 661

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1193
Posiłków 6 (500kcal/posiłek)
Cel 3000kcal(masa)
B 140g
T 70g
W 350g
woda 3l/24h
181cm 68kg

Moja tendencja do tycia raczej jest kiepska, od lat 2 najmniej trzymam stałą wagę, czy to mało jem czy dużo, jednak tragedii nie ma, kiedyś kupiłem gainera Hi-Teca 4,5kg(jeszcze jak nie ćwiczyłem) i jadłem jak facet to przytyłem z 66kg do 71kg w ciągu 3-4 tygodni.

Do tej pory odżywiałem się: kanapeczkami z pasztetem, serem, pomidorem, ogórkiem zielonym, żywiecką, jakąś tam szynką, twarogiem oraz parówkami berlinkami, smażyłem kiełbaski, jaja na twardo, śledzie + jakieś tam obiady.

W sumie nie mam pojęcia od czego zacząć tą dietę < tylko dlatego że jestem wielkim niejadkiem i duża ilość potraw nie przejdzie mi przez gardło. Ryż biały, kurczak, jajka, makaron i rybki to podobno podstawa.

W moim domu ostatnio piecze się chleb samemu na mące żytniej, powinien być dosyć dobry do diety ma w sobie między innymi: kaszę gryczaną, siemię lniane, sezam i słonecznik.

BARDZO PROSZĘ, NAJPIERW POMÓŻCIE MI OGARNĄĆ CO MOGĘ JEŚĆ Z TEGO CO JADŁEM WCZEŚNIEJ, CZEGO UNIKAĆ, A CO JEST ZNOŚNE, DOPIERO PÓŹNIEJ LICZMY KALORIE.
OWOCE, WARZYWA I TŁUSZCZE W OSTATNIM ETAPIE UKŁADANIA DIETY.

DIETA V1
12.00 - Śniadanie
Płatki owsiane z mlekiem 2%(Nigdy tego nie jadłem. Ciekawe czy podejdzie), 2 gotowane jaja na twardo
15.00 - Obiad
Co Mama przygotuje
16.00 - 17.00 Trening>banan
17.30 - Posiłek potreningowy
Pierś z kurczaka/ryż biały/filety/makaron
20.00 - Kolacja
3 kanapki z serem żółtym i ogórkiem zielonym, serek homogenizowany
23.00 - Kolacja II
4 kanapki z twarogiem półtłustym, pomidor
2:00 - Moje Machu Picchu(Tuż przed snem)
3 gotowane jaja na twardo

Do tego wszystkiego jestem w stanie dorzucić jeszcze jakiegoś gainera, białko, tłuszcze i też witaminki, ale to po ustaleniu braków.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 340 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5710
jak będziesz miał problem z płatkami zmiksuj je i wypij z mlekiem lepiej wchodzi, serek homogenizowany nie jest najlepszym dodatkiem. nie zapominaj o warzywach są bardzo ważne w codziennej diecie dodawaj je praktycznie do każdego posiłku oprócz ok. treningowego. nie wiem skąd pomysł na moje machu picchu o 2:00 w nocy i pobudka o 12:00 pzdro

Wszystko czym jesteśmy jest rezultatem tego o czym myśleliśmy.

Buddha

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
przyjdzie praca zmienią się godziny snu serki homogenizowane musze powiedzieć że nie mam pojęcia co wy w tym widziecie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak wygląda trening fitness-abs?

Następny temat

Dieta + licze na feedback

Wiecej