SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do poprawy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 711

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

32 lata

Płeć

mężczyzna

Waga

79kg

Wzrost

177cm

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

ok. 17% (fat szczególnie na "boczkach")

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

8 godzin pracy na nogach (ok. 8km)

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

trening siłowy 4x / tydzień

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

dieta masowa (poszło 10kg ale i fat do góry)

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

bcaa, glutamina, carbo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 836
Witam. Ułożyłem sobie dietę redukcyjną i jako że nie mam w tym doświadczenia, zdaje sobie sprawę, że wymaga ona poprawek. Moja waga to 79kg. Proszę o pomoc osoby z doświadczeniem w tym temacie. Trening pomiędzy posiłkiem o 17:30 a 20:00. Z góry dziękuję za wskazówki.




Zmieniony przez - bastys w dniu 2012-09-02 21:49:34
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Na jakim poziomie kcal skończyłeś masę?
Dlaczego tak nisko z kcal i węglami? Bo tak? Czy ma to jakis glebszy sens?

Carbo bym wywalił-najgorsze mozliwe źródło węgli, jakie mogłeś wybrać. Tuńczyk, jeśli z tuszki podobnie-ograniczyć.

Warzyw jak kot napłakał, poza tym nie wliczaj ich do bilansu, chyba, że to strączkowe. Owoców brak.

Oprócz oliwy są tez inne żródła tłuszczu..podobnie z białkiem. Nie tylko jest kurczak i tuńczyk.
Nabiału również nie ma konieczności wrzucać codziennie, wręcz jego ograniczenie może przynieść korzyści.

Śniadanie jadasz ze smakiem? Połączenia mleka, jajka i oliwy?

Może warto zastanowić się nad komponowanie posiłków i doboru produktów? Moim zdaniem wymaga dopracowania.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 836
Masa była ok. 3300kcal. Dieta została ułożona na podstawie 10 wskazówek żywieniowych dr Berardi. Z kaloriami jestem na prawie -400. Za duży minus? Co do węgli to radziłem się Karola Małeckiego. On wręcz powiedział aby węgle i tłuszcze jeszcze obniżyć na koszyść białka. Co do tłuszczu to często zamieniam oliwę na orzechy i tłuste ryby typu makrela. Co do białka to kurę jem na przemian z wołowiną i rybami (jak już wspomniałem). Masz rację śniadanie smakowo nie imponuje, ale nie mam na nie dużo czasu (mam na myśli czas przygotowania). Co byś polecił na śniadanie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny!

Następny temat

Dieta do sprawdzenia

WHEY premium