SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do poprawienia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2176
Witam serdecznie,
mam w planach zrzucenie niewielkiej ilości tłuszczu w ciągu 2,5 miesiąca. Zamierzam biegać z rana przed szkołą od poniedizałku do piątku. Jeśli chodzi o siłownię to napiszę jedynie, że plan jest siłowo - dynamiczny.

Skoncentrować bym się chciał na diecie, gdyż jestem przekonany, że moja wiedza jest znikoma pod względem redukcji. Wysyłam plik JPEG z dietą, poniżej znajduje się ankieta.

Jeśli chodzi o posiłek nr 2 to muszę go spożyć w szkole, więc proszę o praktyczne pomysły :)

Link do diety: http://grzegorzbielak.pl/katalog_dodatkowy/dieta_redukcyjna.jpg

Waga : 76
Wzrost : 172
Obwód klatki : 100
Obwód ramienia : 35,5
Obwód talii : 85
Obwód uda : 59
Obwód łydki : 39
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 15%
Aktywność w ciągu dnia : szkoła
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : bieganie pon, - pt., 3x siłownia, 1x trening na worku
Odżywianie : do tej pory niedopracowana dieta masowa
Cel : redukcja w 2,5 miesiąca
Ograniczenia żywieniowe : pieniądze
Stan zdrowia : b. dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia, bieganie
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : masowa

Zmieniony przez - gregorcio w dniu 2011-04-08 17:38:41

Zmieniony przez - gregorcio w dniu 2011-04-08 17:39:57

" ... a co zdobyte, nigdy nie będzie szczytem " - Piotr Łuszcz !

Strony internetowe - www.eksperymentypsychologiczne.pl, www.grzegorzbielak.pl, www.twojefilmy.org 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17897
2 sniadanie brak bialka, mozesz robic placki(dzial kuchnia) albo po prostu gotowac jajka.
wyrzuc przekaski, pamitaj by nie przesadzac z owocami (fruktoza)
przed snem lepiej by bylo jakbys dal samą oliwę +twarog, bez orzechow.

podbij o jakies 200kcal w górę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2176
Ten posiłek białkowy podczas 2 śniadania powinien załatwić te 200 kcal.

Niestety nie wiem o jakie placki Ci chodzi, możesz mi podać bardziej szczegółową nazwę lub skład?

Jeśli chodzi o warzywa to mam je spożywać przy każdym posiłku prócz około treningowych? I co ważniejsze: jakie mają one być, bo słyszałem że na pomidorach czy ogórkach nic nie zdziałam ...

Owoce? Tylko 1 jabłko na 1 śniadanie i 1 banan w szkole ...

Strony internetowe - www.eksperymentypsychologiczne.pl, www.grzegorzbielak.pl, www.twojefilmy.org 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Mogę prosić o odpowiedź :)?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17897
banan wyrzuc,
placki http://www.sfd.pl/Placuszki_owsiane-t441175.html
warzywa do kazdego, okolotreningowo mozesz ich dawac tylko troche, przed snem nie jedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A czy 1,77g na kgmc tłuszczu jest dobrze?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
2-2,5g/kg bialka
2,5-3g/kg ww
reszta tluszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jeszcze chciałem zapytać o warzywa wśród których będę mógł wybrać coś dla siebie :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Kończę 2 tydzień z dietą redukcyjną i w związku z tym chciałbym zapytać czy coś mam w niej zmieniać?

Wysiłek jest zwiększany, plan na siłowni kontynuowany ...

Kiedy powinienem zacząć przycinać nieco kalorie? Mam pewien problem, mianowicie między godzinami 15, a 18 zjadam 2 woreczki kaszy gryczanej + 250g mięsa i muszę przyznać, że jest to dla mnie b. dużo, gdyż część tej kaszy (ok. 25g) po prostu w siebie wpycham ...

Proszę o wskazówki :)

Zmieniony przez - gregorcio w dniu 2011-04-21 15:36:33

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
wiec zmniejsz ilosc ww, mozesz poczytac o ckd.
raz na tydzien-2 mozesz obcinac wegle o ile waga/obwody stoja w miejscu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuszek - odchudzanie

Następny temat

Odchudzanie - facet

WPC zestaw