SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny .

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1231
Witam , od kilku tygodni przymierzam sie do redukcji tkanki tluszczowej . Mialem 3-miesieczna przerwe od siłowni , spowodowaną pracą i przygotowaniami do prawa jazdy (teoria , jazdy itp .) nie dbałem o diete , czesto jadlem "śmieciowe" rzeczy (pizze , drożdzówki itp.. ) piłem słodkie napoje , czesto wieczorem sączyło sie piwko pod blokiem ( często nie jedno ;D )
patrząc na siebie w lustro doszedlem do wniosku ze cos trzeba zrobic z brzuchem . jest to w sumie moja pierwsza "dieta" nad która siedzialem tak duzo czasu ;D .


z obliczeń wyszło mi że potrzebuje :
ogółem 3024 kcal .
z tego : B:180g-720kcal /T:189g-1704kcal /W:150g-600 kcal

w diecie wyszlo mi troche ponad ale jest w niej więcej białka i tłuszczy wiec nie powinno to mi chyba zaszkodzić

moje obecne wymiary po przerwie :
ob. klaty : 103 cm
ob. ramienia : 39
ob. uda : 62
od: łydki : 42
od. pasa : 92 ;// . (chce dojechac do 80-82)
waga : 90 kg
wzrost : 190 cm
wiek : 18 lat
cel diety : redukcja





Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Rano lepiej jakieś jaja wrzuć niż twaróg. Nie możesz połączyć 3 i 4 przed treningiem i np. zjeść porządnie mięcho + ryż albo warzywa. Mięso bym dał normalnie po, a tą makrelę przesunął.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 488 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9820
Dokładnie, jajca z rana, 3+4 przed trenngiem i zamiast prochu lepiej mięso, proszek zostaw na wieczór. za mało warzyw Makrele daj na sam koniec. Wywal tą oliwę z ostatniego posiłku i siemię lniane z jednego posiłku. Po treningu 0 węgli masz, daj tam ryż z mięchem. Zmień firmę jogurtów, Zott to syf.

The race is long... and in the end it's only with yourself...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1231
to czyli 3 i4 posiłek połaczyć w jeden przed treningowy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1231
może ten jogurt zastapic kefirem ? chodzi mi o to żeby to siemie jakoś zjeść , miałem plan zeby je zmielic i wsypac np. do jogurtu wymieszać i zjeść ;D . jakie warzywa polecacie ? i mam jeszcze jedno pytanie odnośnie fasoli białej suchej . jest nie droga , ma dużo białka i z tego co dowiedziałem sie w szkole ma podobny skład aminokwasowy do białek zwierzęcych , dlatego wegetarianie cenią sobie fasole w diecie ;D . dlatego może do cyca z kury dorzucic fasole po treningu ? jeżeli dodam do tego majeranku wzdęć nie powinno byc ;DDD . pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 488 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9820
Warzyw strączkowych unikaj nie wiem czemu ale tak mi powiedziano z warzyw to brokuły, szpinak... siemię lniane możesz zastąpic orzechami włoskimi jeśli Ci nie podchodzą. ja bym w ogóle ten posiłek 3 i 4 zamienił na jeden typu ryż, cycek, warzywa.

The race is long... and in the end it's only with yourself...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1231
pytanie poza tematem . jak mam dodać teraz nowe zdjęcie ? ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 488 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9820
Pierwszego postu nie edytujesz już :P

The race is long... and in the end it's only with yourself...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1231
http://i47.tinypic.com/18yixt.png  <--------- tu jest poprawiona . ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1231
w 5 posiłku dodałem mleko jako "rozpuszczalnik ;D " do białka .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
A odpowiesz po co Ci tyle białka ogólnie ?
Edytuj posty.

' Nie jesteśmy aniołami '

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa i sw

Następny temat

Dieta do sprawdzenia

WHEY premium