SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny, 85kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1137

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 113 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9258
Redukcja
Płeć : mężczyzna
Wiek : 26
Waga : 85
Wzrost : 170
Obwód klatki : 107
Obwód ramienia : 39
Obwód talii : 86
Obwód uda : 67
Obwód łydki : 39,5
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 14.31% - według kalkulatora choć mysle ze wiecej
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 5x w tygodniu siłownia - od tygodnia Aeoroby/interwaly
Odżywianie :
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : wszyko ok
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : kreatyna i od tygodnia BCAA
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów :tak
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana od marca do czerwca tego roku spadek z 96 do 84 kg

WSKAŹNIK BMR
1913 kcal
ABY UTRZYMAĆ WAGĘ
3300 kcal
15% białka: 495 kcal = 124 g
55% węglowodanów: 1815 kcal = 4

Po przeczytaniu tego tematu postanowiłem ułożyć diete low carb

a Co do treningu siłowego 5x w tygodniu od 1 do 1,5h
TABATA 3x w tygodniu po treningu siłowym
AEOROBY 3x w tygodniu po treningu siłowym ok 40 min
Interwały 2x w dni nie treningowe po 15 min + 5 min rowerka przed i po
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 113 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9258


wklejam zdjęcie diety bo nie wrzuciło mi wcześniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 113 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9258
Podbija m z prośbą o ocenę diety i z pytaniem do jakiego stopnia redukować gdyż szczyt formy chcę osiągnąć na lato a kiedy zacząć robic masę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Moim zdaniem za dużo cardio...tabaty, interwały. Jak przyjdzie zastój, to zostanie tylko ucinka z kalorii...tutaj bym się zastanowiła.
Masz sporo tych posiłków, rozłożyłabym to na 4-5. Wrzucaj ryby też, inne tłuste miecha, podroby.
Morele wymień na świeży owoc. Wrzuć do diety olej kokosowy, masło klarowane, awokado warto też jeść.
Warzywa jadasz, czy nie wliczasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 113 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9258
Witam ciągnę 7 tydzień redukcji waga spadła z 85 doi 79,3 pas z 86 do 82 bf według kalkulatora 12,18% cały czas cisnę na diecie low carb 2600 kcl w dzień treningowy 2500 w nietreningowy rozłożone na na 4 posiłki chciał bym jeszcze pociągnąć moze 3-4 tygodnie i mam pytanie.

1.Czy jesli wstaje kolo godziny 8 a pierwszy posiłek jem kolo 11-12 to dobry pomysł .
2. Od tego tygodnia lecę na WW od 50-70 i dobrym pomysłem jest zeby białko dac 2g/kg a reszta tluszcze czy jakoś to rozłożyc?

Przykładowa dieta jem do tego jeszcze selera/brokóła + marchew a zapomniałem umieścić czasami serek wiejski zastępuje wątróbka lub innym podrobami a zamiast masła orzechowe poprostu czyste orzechy tylko ze tego dnia akurat nie chciało mi sie ich łupać wiec zjadłem co było .





Zmieniony przez - grubytomek w dniu 2016-11-03 16:10:41
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łączenie węglowodanów i tłuszczy

Następny temat

Redukcja a wzrost wagi!?

WHEY premium