SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna dla cypisss'a do poprawki.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2
Witam. Od pewnego czasu zbieram sie ,aby wkoncu zrobić cos ze swoim ciałem , poprosiłem mojego dalekiego znajomego ktory troche w tym siedzi o rozpisanie diety , jednak ostatnio kontakt sie z nim urwał ,a sprawa diety nie zostala zakonczona . Chce szybko zrzucic okolo 10kg . W domu mam ławeczke , okolo 40kg obciazen ( niedlugo dojdzie kolejne 30) +gryf ,rowerek stacjonarny. P

Prosze o wprowadzenie poprawek do tej diety ,oraz o plan treningowy dla mojej osoby.

Dieta:

Poniedziałek
*Sniadanie
Platki kukurydziane z mlekiem 15 tł
*II śniadanie
2 kanapki złożone(4 sznytki) z twarogiem
*obiad
Gotowana piers z ryzem
*Kolacja
Tuńczyk w sosie wlasnym
2 kromki chleba

Wtorek
*Śniadanie
Musli mleko 1,5 tł
*II sniadanie
Ciemne pieczywo z polędwicą sopocką
*obiad
Warzywa na parze
*Kolacja
Jajecznica z 5 jaj i 3 żoltek

Sroda
*śniadanie
Platki kukurydziane ,mleko
*II sniadanie
Jogurt owocowy 200ml
*Obiad
Panga gotowana z ryżem
*Kolacja
Salatka z tuńczykiem

Czwartek
*Śniadanie
Musli mleko 1,5 tł
*II śniadanie
Banan
*Obiad
Pierś gotowana z ryżem
*Kolacja
Sałatka z tuńczykiem

Piątek
*sniadanie
Płatki kukurydziane z mlekiem
*II sniadanie
Banan
*Obiad
Ryż z tartym jabłkiem i twarogiem
*Kolacja
3 kromki chleba z polędwica spopcka

Sobota
*Śniadanie
Musli mleko 1,5 tł
*II sniadanie
Ciemne pieczywo z polędwicą sopocką
*obiad
Warzywa na parze
*Kolacja
Jajecznica z 5 jaj i 3 żoltek

Niedziela
*śniadanie
Platki kukurydziane mleko
*II sniadanie
Jogurt owocowy 200ml
*Obiad
Panga gotowana z ryżem
*Kolacja
Salatka z tuńczykiem

Taka dietę dostałem od niego,co o niej sadzicie? Pozniej kontakt sie z nim urwal ,a ja chcialbym zamienić te gotowane posiłki na coś latwego do przygotowania , bo rzadko mam obiady w domu i zywie sie tym co mi wpadnie do reki :P . Poza tym nie chcialbym drastycznie zmieniac zawartosci lodówki , bo w domu mieszkaja 4 osoby i praktycznie cala rodzina je tak jak ja , u nich tez nie najlepiej z waga , jednak nie daja sie przekonac do wspolnej diety , dlatego chce im pokazac ,ze da sie zrzucic zbedne kilogramy.

Waga: 80

Wzrost: 176

Obwód klatki: 95

Obwód ramienia: 116

Obwód talii: 99

Obwód uda: 58

Obwód łydki: 40

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 21% wynika z wagi lazienkowej ,sam nie mierzylem

Aktywność w ciągu dnia: W okresie wakacyjnym praca dorywcza jako ogrodnik , troche ruchu na powietrzu, piłka nożna itp

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Pilka nożna

Odżywianie: Jem przewaznie 3-4 razy dziennie posilek skladajacy sie z chleba + masla+ jakiejś padlinki... wiem ,ze to nei zdrowe, ale ja nie umiem gotowac, a rodzicow nie ma w domu , dlatego rzadko jem jakiś obiad.

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej: rower(takze stacjonarny w domu) , work out w domowej silowni

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: nie

Stosowane wcześniej diety: ŻP-żryj połowe.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10785 Napisanych postów 47368 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
coś mały obwód ramienia ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10785 Napisanych postów 47368 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
a co do diety ja takze schodze do bf koło 8 biore teraz jeszcze 10 dni vpx redline a potem stary venom
dieta nisko kaloryczna ale co tam sie okaze co bedzie z tego jak widze to nawet jedzac 1300kcl na efedrynie zobywalem mase i redukowalem tluszcz moze temu ze nie trenuje dlugo
moj dzien wyglada tak wstaje o 5 rano jem 4 kapsulki vpx redline
biegam godzine
po 30 minutach pije 35g odzywki wpc ostrowia 80
po 2 godzinach 2 jajka okolo godziny 13 50 gram kaszy oraz 100 gram piersi z kurczaka jakas salata
potem czekam 2 h jem vpx redline 4 kapsy i po poczuciu kopa zaczynam trening silowy 1 partia dziennie po treningu 30 min aeroby
po treningu
pije wpc 35g nastepnie po 30 minutach 50 gram kaszy i 100 g piersi z kurczaka ostatni posilek wpc 35 g
dieta tania i zaspokoja bilans na bialko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

woda i brzuch

Następny temat

Tragedia

WPC