SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna dla Taty

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 356

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2147
Witam, Mój tata jest w wieku 56 lat, mierzy wzrostu 185 i waży w tej chwili 114 kg, zrzucił z 119 nie mając żadnej konkretnej diety, wprowadził tylko zmiany nawyków żywieniowych. Wykonuje Cardio okolo 4-5 razy tygodniowo po godzinie czasu, problem się pojawił ponieważ spowolnił metabolizm zbyt małą podażą kalorii co nie jest zaskoczeniem z mojej strony ponieważ wiem jak układać dietę i wszystko aby przeprowadzić redukcje w zdrowym trybie, ostrzegałem go że tak będzie ale z lenistwa nie posłuchał moich rad aż waga w końcu stanęła, zwrócił się do mnie o pomoc i mam pytanie związane w jaki sposób przeprowadzić zmiany żywienia tak aby go nie zniechęcić (przybieraniem na wadze po wprowadzeniu opcji nr 2 ) jego zapotrzebowanie to około 2600-2800 Kcl podejrzewam ze dziennie przyjmuje około 1500-1800 zastanawiam się nad dwoma opcjami, nr 1.Zastosować reverse diet powiedzmy od 2100 kcl do momentu aż waga zacznie rosnąć (docelowe zapotrzebowanie kaloryczne) zmieniając cardio na 30 minut zamiast godziny tak aby rozpędzić metabolizm i wydłużać stopniowo cardio do godziny następnie zacząć obcinać kcl ? czy opcja druga od razu wskoczyć na zapotrzebowanie około 2800 i z tego pułapu dać po 30 minut cardio dziennie treningu, innego niż aeroby nie chce wprowadzać ze względu na serducho może jak zejdzie sporo z wagi. Względem układania diety makro wysiłku itp wiem jak rozpisać, cukier w normie jakiś czas temu miał problemy z ciśnieniem ale teraz jest w porządku, jeżeli wybiorę opcje nr jeden ile powinien trwać w zerowym bilansie aby go ze tak nazwę zregenerować metabolizm ?





Zmieniony przez - Fighterkoks w dniu 2017-03-24 20:49:38
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Wskocz od razu na wyliczony bilans kcal, nie ma co się bawić w jakieś powolne dodawanie.
1

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2147
Koniu151
Wskocz od razu na wyliczony bilans kcal, nie ma co się bawić w jakieś powolne dodawanie.


dobrze, co zrobić jeżeli wskoczy od razu powiedzmy na 2800 kcl plus aeroby a waga zacznie rosnąć nie przejmować się tym i czekać aż rozkręci metabolizm i waga się ustabilizuje?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla ektomorfika do oceny

Następny temat

Pierwsza w zyciu dieta ( redukcja 84kg)

WHEY premium