SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna - prosze o pomoc .

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17489
Witam
Jestem w trakcie tworzenia diety redukcyjnej, ale mam kilka watpliwosci. Nie bardzo orientuje sie jakie produkty uwzglednic w posilku potreningowym, mam tu na mysli trening silowy a po nim aeroby. Nie wiem równiez czy powinienem zjesc cos (z wyjatkiem bcaa) bezposrednio po treningu, bo posilek potreningowy jem godzine po.
Dzieki za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5761
Patrz wyżej nad twoim artem około 5cm do góry będziesz widział temat "Potrzebujesz dietę?Masz pytania?ZAJRZYJ"

Poczytaj troszkę.
https://www.sfd.pl/Zbilansowana_dieta_redukcyjna_-_nowe_spojrzenie...-t231127.html

A po treningu np.
100g jogurt naturalny 2%
35g płatków owsianych

Zmieniony przez - xsnsx w dniu 2008-04-15 14:02:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 361 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15118
A po treningu np.
100g jogurt naturalny 2%
35g płatków owsianych

moim zdaniem to sie nie nadaje z apsoilek po treningowy !!
brak bialka a jesli liczyc ta mzierna ilosc z jogurtu to jest ono wolnowchlanialne a platki owsiane tez maja niskie ig i do tego blonnik czyli po treningu odpada
po treningu standart kurak z ryzem :) kasza makaronem lub innym ziemniakiem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17489
Spoko, a czy bezposrednio po treningu jesc cos razem z bcaa (carbo itp?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
carbo olej bcaa będzie dobre potreningowy ryż z cycem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5761
"LordTurtel" poczytaj pierw do czego ta dieta okej?
To jest dieta redukcyjna wiec potrzebuje mniej żarcia ale za to bardzie ekonomicznego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odzywianie

Następny temat

Pieczarki jako zapychacz przy diecie redukcyjnej,co sadzicie?

WHEY premium