SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna 80 kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 631
Witam.
Chciałbym przedstawić dietę jaką ułożyłem w oparciu o podwieszone. Proszę o uwagi i wytknięcie błędów.

Ankieta:
Płeć : mężczyzna
Wiek : 24
Waga : 80
Wzrost : 186
Obwód klatki : 97
Obwód ramienia : 31,5
Obwód talii : 82
Obwód uda : 58
Obwód łydki : 37,5
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 20-25%
Aktywność w ciągu dnia : wstaję o 5, praca 6-16 biuro, idę spać po 22
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu trening domowy
Odżywianie : przestawienie z trybu studenckiego na tryb zdrowy
Cel : redukcja
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : brak zastrzeżeń
Preferowane formy aktywności fizycznej : trening domowy
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : najlepiej nie
Stosowane wcześniej diety : brak diety

Jako że przez bardzo długi czas nie miałem nic wspólnego z aktywnością fizyczną, wybrałem trening opisany przez Mawashi'ego : https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących__foty_str._12-t359947.html
Generalnie chciałbym pozbyć się tłuszczu z boczków i cyców zanim przejdę na masowanie.












Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191500
Ułóż sobie jadłospis na 4 posiłki , przy takie wadze spróbuj takie wartości białko-160 gram , węglowodany powiedzmy 80-160 gram (DNT i DT) tłuszcze 80-100 gram .
Czy masz w planach wykonywać trening siłowy ?
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Trening w domu będzie dość ograniczony. Pomyśl o czymś więcej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 631
Na chwilę obecną mam do wyboru regularny trening w domu lub nieregularny na siłowni (wynika to z charakteru pracy i obowiązków po pracy). Uważałem, że na "rozruszanie" organizmu będzie on wystarczający. Jak się trochę obecna sytuacja ustabilizuje pomyślę nad siłownią. Pytanie do wojo: dlaczego akurat na 4 posiłki? Ja rozumiem, że redukcja, ale 80 g WW na cały dzień? Przecież przykładowy woreczek kaszy ma ponad 60g WW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191500
Spróbujesz to się przekonasz
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Obniżając węglowodany w dni wolne poprawisz wrażliwość insulinową organizmu. W przypadku Twojej sylwetki, wydaje się to dobre rozwiązanie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 631
Skleiłem coś takiego. Warzywa oczywiście wpisane, żeby zaznaczyć ich obecność, będą zróżnicowane.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Trochę przesadziłeś z kcal. Szczególnie w dni wolne. 1600kcal to mniej niż Twoje BMR. Rybę daj świeżą a tuńczyk okazyjnie, gdy nie masz czasu na gotowanie. I nie w oleju.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 631
Tuńczyk został wrzucony z racji tego, że posiłek o 12 to jest w pracy i o ile jeszcze zimne mięsko zjem, o tyle zimna ryba przygotowana wcześniej mnie trochę odrzuca. Moje BMR wynosi 1924, jaki jest sposób na podniesienie kalorii, nie zaburzając wcześniej podanych przez wojo wartości BTW?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Podnieś tłuszcze i troszeczkę białko. W czym problem żeby do pracy wziąć mięso, czy jaja a rybę zjeść np w ostatnim posiłku?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 631
Pozmieniałem trochę kolejność posiłków. Pstrąg z DNT będzie wymianiany na makrele, śledzia, łososia. Kalorie nabiłem orzechami włoskimi i masłem orzechowym. Jak rozumiem przy takiej diecie warzywa bez ograniczeń ilościowych?




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny, 80kg

Następny temat

Dieta redukcja 70kg do oceny

WHEY premium