SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna ...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 342
Witam ;p mam problem bo robie tą diete redukcyjną zaraz ją napisze z czego sie sklada... i przytylem 2 kilogramy troche to dla mnie dziwne wiec dlatego ten artykul i chcialem sie was spytac czy to zle czy dobrze ...? a i biore przy tym bialko i carbo po treningu... dieta sklada sie z Śniadanie: płatki owsiane, za 3 godziny jem omleta z jednego calego jajka i 2 bialek , o 13 jem piers gotowaną z polowa woreczka ryzu za nastepne 3 godziny jem piers z 50 g makaronu a na kolacje kostke sera chudego lub makrele wedzona no i czasami zdaza mi sie zjesc cos slodkiego ... z gory dzieki ;P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9677
wypełnij ankiete i rozpisz swoją diete na B/T/W i napisz zapotrzebowanie

...po stokroć mocniejszy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 342
nie bardzo wiem jak to zrobic ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1129
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 342
oo dzieki aa tak wogole to dobrze ze przytylem czy zle ?:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1129
jezeli chcesz obnizyc wage a tyjesz to chyba zle. nie wiem ile czego jesz i jakie jest Twoje zapotrzebowanie, narazie bez tej wiedzy nie umiem pomoc:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 342
niewiem czy chce obnizyc ja schudlem 17 kilogramow niedawno i teraz chce troche miesni miec ale schudlem te 17 kilo ale mam takie troche cycuszki jakby nie duze bo robie pompki , i mam jeszcze sadelka troche... wiec sam juz niewiem co mam zrobic...;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1129
jezeli jestes zadowolony z efektow i wg Ciebie wygladasz dobrze to zakoncz redukcje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 342
no ale te cycuszkii ;P niewiem co z tym zrobic ... kurdee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 342
aa ciekaw jestem moze byc zaczal robic diete i trening na rzeźbe... ciekawe jakby to wyszloo ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1129
ułóż diete trening i wtedy Ci napewno ktos pomoze. Z takiego gdybania nic nie wyjdzie. Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy można sypać WPC do gotującej się owsianki?

Następny temat

Jaką ilość mleka spożywać ?

WHEY premium