SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna + p90x

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68
Witam.
Mam 24 lata i ważę 90 kg przy wzroście 172 cm. Wiem to stanowczo za dużo aczkolwiek mam sporo mięśni, otłuszczonych ale

zawsze. "Wychodowałem" je w wieku 16-19 lat kiedy systematycznie chodziłem na siłownie. 5 letnia przerwa spowodowana była

studiami ( w akademiku nie umiałem sie zmusić do treningu). Jedynie w okres wakacyjny zawsze wracałem do treningów typu

aeroby+ silka+ interwały a ostatniego roku robiłem także pierwszą faze p90x. Teraz po studiach zamierzam wrócić znowu do

treningów p90x. Naczytałem się o dietach strasznie dużo, aż za dużo chyba bo nie wiem jak ułożyć poprawną. Znam rozkład %

bialka ww i tłuszczów w poszczególnych fazach p90x, wiem które są te "dobre kalorie" a które złe, wiem conieco o IG.

Jestem jednak świadomy ze doskonałej diety nie będe w stanie utrzymać. W pracy jestem 8,5h i nie wiem czy moj pomysł na

"diete" jest średni czy zły, bo do ideału mu daleko. Pisze tutaj ponieważ wydaje mi się ze zawsze podczas wakacyjnej

redukcji moja dieta to była mała głodówka z intensywnymi ćwiczeniami a bałem się ją zmienić żeby nie przytyć. Ogolnie nie

odżywiałem się źle, mało chleba, ryz i makaron brązowy, często jadłem chudy ser biały ( nie była to dieta ale starałem sie

racjonalnie odżywiać, co oczywiście nie zawsze wychodziło) itp a mimo to ciągle tyłem. Bylo to pewnie spowodowane totalnym

brakiem ruchu lecz nie wiem czy to tylko zasługa tego. Może to wina słabego metabolizmu, nie wiem. Tym razem chce to zrobić

w miarę poprawnie dlatego pytam czy takie coś nie wyrządzi wiecej złego niż dobrego
06:30 kanapki ( ciemne pieczywo)/platki owsiane z mlekiem/ jajecznica tak zeby nie wiecej niz 400 cal było
10:30 grahamka z polową puszki tuńczka
14:30 grahamka z polową puszki tuńczka
16:00 aminokwasy przed trening
17:15 banan + białko zaraz po treningu 30g
19:00 obiad jakies chude mięso ok 100g + warzywa+brazowy ryz/makaron ( pół woreczka ryżu)
21:00 twaróg chudy (pol kostki)+ jakas mała kromka
Z góry dziękuje zapomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68
jeśli pomyliłem działy to proszę o przeniesienie tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witaj,
proszę wstawić dietę - wskazówki w temacie:
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ.-t922822.html 

Zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków .

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Filet a wątróbka z kuczaka

Następny temat

Dieta na mase do sprawdzenia

WHEY premium